کد خبر: 982963 A

یشکسوت سابق استقلال تهران معتقد است محمود فکری به عنوان یک سرمربی به زمان نیاز دارد

به گزارش ایلنا،محمد محمدی پیشکسوت سابق استقلال تهران معتقد است محمود فکری به عنوان یک سرمربی به زمان نیاز دارد تا بتواند آبی پوشان را به موفقیت برساند.

نظر شما درباره انتخاب فکری به عنوان سرمربی استقلال چیست؟

من به محمود فکری بابت این اتفاق، بسیار تبریک می‌گویم، او بازیکنی بود که با تعصب سال‌های سال برای استقلال بازی کرد و عملکرد او همیشه در ذهن‌ها باقی است. من برای محمود فکری آرزوی موففیت می‌کنم و امیدوارم در جایگاه سرمربی استقلال بتواند روزهای خوبی را برای آبی‌پوشان پایتخت رقم بزند. ما متاسفانه غریبه پرست هستیم و هنگامی یک مربی خارجی به ایران می‌آید، به او فرصت می‌دهیم تا خودش را ثابت کند اما وقتی یک ایرانی و کسی مثل محمود فکری سرمربی شود و چند بازی نتیجه نگیرد، نسبت به عملکرد او معترض می‌شویم و او را از تیم خارج می‌کنیم. به نظر من باید فکری فرصت داد تا بتواند نتیجه لازم را به دست آورد. امیدوارم فکری مثل مجیدی مهره سوخته نشود و بتواند عملکرد موفقیت آمیزی داشته باشد.

به نظر شما چه مشکلاتی پیش روی اوست؟

تیم‌داری مشکلات خودش را دارد و فکری باید از که امکاناتی دارد، استفاده کند. او  باید محکم به کار خودش فکر کند و برنامه‌های خودش را جلو ببرد و اجازه ندهد کسی در کار او دخالت کند و آن چیزی که به فکر خودش می‌رسد را انجام دهد. ما زمان را از دست دادیم، همه تیم‌ها برای فصل آینده مسابقات لیگ برتر آمادگی لازم را به دست آوردند و تمرینات خود را پیش می‌برند. ما درباره بازیکنان دچار مشکل هستیم و در چند پست، دچار کمبود مهره هستیم و همین‌طور پنجره‌های نقل و انتقالاتی استقلال بسته است و کادر مدیریت باید هرچه زودتر این مشکل را برطرف کند تا بتواند قراردادهای خود را برطرف کند.

برای استقلال شانس قهرمانی می‌بینید؟

استقلال قطعا این پتانسیل را دارد. این تیم مگر چه چیزی کم دارد؟ ما بازیکنان خوبی داریم و امیدوارم با یک بدنساز خوب، بازیکنان بتوانند آمادگی لازم را به دست بیاورند و با ارائه بازی‌ها با کیفیت بتوانند نتایج لازم را کسب کنند و در فصل آینده عملکرد موفقیت آمیزی داشته باشند.

سعادتمند هم از باشگاه رفت؟

 آقای سعادتمند خوب شروع کرده بود و زحمت‌های زیادی کشید و این که چطور شد که ایشان از باشگاه رفت را من در جریانش نیستم. در این مدت باشگاه چند مدیرعامل و چند سرمربی عوض کرده اما هنوز استقلال سرجای خودش است چون استقلال، باشگاه بزرگی است و بازیکنان بزرگی دارد. نمی‌شود آینده را پیش‌بینی کرد اما من به آینده استقلال امیدوارم هستم و فکر می‌کنم این تیم اگر شرایط خوبی داشته باشد، روزهای خوبی در انتظارش خواهد بود. در استقلال متاسفانه از اول اشتباهات مدیریتی وجود داشت و در این مدت اخیر هواداران خواستند تا مربی خارجی یا آندره‌آ استراماچونی را به استقلال بیاورند. به نظر من باید به جای مربی خارجی، باید مدیر خارجی بیاورند که ساختار یک باشگاه از پایه عوض شود و تغییر و تحولات مهمی ایجاد شود.

 

استقلال محمد محمدی محمودفکری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر