کد خبر: 982117 A

رایان گیگز آماده است تا سکان هدایت در اولدترافورد را به دست بگیرد.

به گزارش ایلنا، در حالی که شایعات پیرامون آینده نیمکت منچستریونایتد افزایش یافته اما مارک هیوز بر این باورست که امکان دارد گزینه‌ای وجود داشته باشد که کمتر در موردش صحبت می‌شود اما به طور غیر منتظره ای بتواند به موفقیت برسد.

در سال 2014 هنگامی که دیوید مویس اخراج شد، گیگز به عنوان سرپرست دوران کوتاهی در این تیم داشت و همچنین در دو فصل بعدی را به عنوان دستیار لوئیس ون خال سپری کرد.

مارک هیوز به بی بی سی اسپورت گفت: "بدیهی است که او سال‌ها توسط سر الکس راهنمایی می‌شد و در سال‌های بعد نیز می‌توانست در کنار او کار کند. او سپس دو سال درکنار ون خال فعالیت کرد، که احساس کردم تصمیم خوبی از طرف او و باشگاه است.

فکر می‌کردم این کار به این دلیل است که پس از رفتن ون خال، این نقش را گیگز بر عهده خواهد گرفت. ولی آنها تصمیم گرفتند که نام بزرگتری برای سرمربی بعدی انتخاب کنند- مورینیو.

فکر می‌کنم شاید به دلیل انتصاب گواردیولا در منچستر سیتی، کمی مدیران یونایتد را تحت فشار قرار داد. شاید آن‌ها احساس می‌کردند که مانند سیتیزن‌ها به یک نام بزرگ احتیاج دارند، که احتمالاً همین باعث شد شانس رایان برای مربیگری در باشگاه سابقش را تحت تأثیر قرار بدهد.

اما هیوز معتقد است که به دنبال نتایج چشمگیر سرمربی ولز، که در آن 11 پیروزی، 3 تساوی و 8 شکست را پشت سر گذاشته است، در صورت خروج سولسشر، اکنون رایان گیگز آماده است تا سکان هدایت در الدترافورد را به دست بگیرد.

منچستریونایتد رایان گیگز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر