کد خبر: 982055 A

مظلومی و مرفاوی دنبال پست سرمربیگری استقلال نیستند

پیشکسوت استقلال معتقد است حضور فکری می‌تواند به شرایط آبی‌ها سروسامان بدهد.

به گزارش ایلنا، فابیو جان واریو بازیکن محبوب سال‌های دوراستقلال معتقد است حضور فکری می‌تواند به شرایط آبی‌ها سروسامان بدهد و در این بین هواداران تیم هم باید کمی صبرداشته باشند تا کادرفنی بتواند تفکراتش را پیاده کند.

استارت تمرینات استقلال هم زده شد؟

خدا را شکر به هر حال تمرینات استقلال هم شروع شد و به نوعی تیم سر و سامان گرفت. امیدوارم کادر فنی و بازیکنان بتوانند در کنار یکدیگر سال فوتبالی خوبی را رقم بزنند.

محمود فکری هم به عنوان سرمربی جدید استقلال انتخاب شد؟

فکریکاپیتان سابق استقلال بوده، سالها برای این تیم زحمت کشیده و به نوعی با جو این تیم آشناست. فکری می‌تواند تیم را سر و سامان بدهد به خصوص اینکه در کنار او افرادی چون مظلومی و مرفاوی قرار دارند. آنها در گذشته سرمربی این تیم بوده‌اند و با جو این تیم آشنایی کامل دارند. درواقع می‌توان گفت با حاشیه‌های تیم آشنایی کامل دارند و راه مقابله با آن را می‌دانند.

 فکری در اولین جلسه به بازیکنان اعلام کرد نظم و انضباط سرلوحه کارش است؟

زمانی که فکری در استقلال بود ، با تعصب بود و نظم و انضباط داشت. تیمی که نظم و انضباط نداشته باشد، به مشکل می‌خورد. قدم اول در تمرین خوب برداشته شد و فکری هم مربی‌ای است که هر جایی بوده، بازیکن سالاری نبوده است. اگر او با این رویه پیش برود، می‌تواند کمک زیادی  به استقلال کند.

 در خصوص حضور صمد مرفاوی و پرویز مظلومی صحبت کردید. این دو چقدر می‌توانند به استقلال کمک کنند؟

 این دو در گذشته سرمربی استقلال بوده‌اند، اما شخصیت‌شان اینطور نیست که دنبال سرمربیگری باشند. یکی از ایرادها به کادر فنی، کم‌تجربگی‌‌ در لیگ برتر بود. صمد مرفاوی و پرویز مظلومی که  از تجربه کافی برخوردار هستند ، می‌تواند به فکری کمک کنند. این افراد دنبال پست سرمربیگری استقلال نیستند. 

 خیلی‌ها می‌گویند استقلال به دلیل نداشتن بدنسازی شاید در بازیهای ابتدایی لیگ به مشکل بخورد؟

استقلال به تازگی استارت زده است و تنها 20 روز تا آغاز لیگ فرصت داریم. هواداران باید صبر بیشتری داشته باشند. ممکن است است استقلال در دو، سه بازی اول دچار مشکل شود، به همین دلیل هوادار باید صبر کند و به کادر فنی جوان خود زمان بدهد.

 پنجره نقل و انتقالات استقلال همچنان بسته است؟

امیدوارم تا قبل از شروع لیگ برتر این اتفاق بیفتد زیرا برای حضور بازیکنان جدید، استقلال نیاز دارد که پنجره‌اش در نقل و انتقالات باز باشد. مدیران استقلال باید هرچه زودتر نسبت به رفع این موضوع اقدام کنند تا مشکلی از این بابت به وجود نیاید.

مدیرعامل استقلال هم کنار رفته و این تیم همچنان با سرپرست اداره می‌شود؟

به نظرم استقلال باید یک مدیر توانمند را به مجموعه بیاورد تا آشنایی کامل به امور این تیم را داشته باشد.

استقلال فابیو جان واریو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر