کد خبر: 981698 A

وافق شهربابکی ها با هادی رضایی:

با تصمیم هیأت مدیره باشگاه مس شهربابک، هادی رضایی سرمربی باسابقه و پرافتخار ملی و بین المللی کشور به عنوان سرمربی جدید تیم والیبال نشسته این باشگاه معرفی شد.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی مس شهربابک، محمد علی جباری رئیس هیأت مدیره باشگاه با اعلام این خبر گفت: والیبال نشسته در شهربابک از سابقه ای بیش از 15 سال برخوردار است و در سال گذشته توانستیم برای اولین بار در رقابت های سوپرلیگ حضور پیدا کنیم و به مثام سوم دست یابیم.

وی اظهار داشت: باتوجه به اهداف و برنامه های باشگاه مس شهربابک درخصوص تبدیل این شهر به عنوان قطب والیبال نشسته در کشور، شب گذشته پس از صحبت و رایزنی با آقای رضایی سرمربی پرافتخار ملی، ایشان به عنوان سرمربی تیم والیبال نشسته این باشگاه معرفی شدند.

جباری عنوان کرد: توافق ما و آقای رضایی به مدت یک فصل است ولی ما از ایشان برنامه ای چندساله خواستیم و قطعا روی ادامه همکاری با سرمربی تیم حساب باز می کنیم.

براساس این گزارش، باشگاه فرهنگی ورزشی مس شهربابک یکی از باشگاه های زیرمجموعه شرکت ملی صنایع مس ایران است و در سال گذشته با هدایت فرید صائبی به مقام سوم سوپرلیگ والیبال نشسته کشور دست یافته است. این باشگاه همچنین در رشته های فوتبال، والیبال سالنی آقایان و بانوان، کاراته و ورزش های همگانی فعالیت می کند.

 

هادی رضایی مس شهر بابک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر