کد خبر: 981409 A

سرپرست تیم فولاد گفت: این نوید را به هواداران فولاد می دهم تا کارهای بزرگی در لیگ قهرمانان آسیا انجام بدهیم.

به گزارش ایلنا، سیدمحمد علوی درباره برگزاری رقابت‌های لیگ برتر از تاریخ 10 آبان اظهار داشت: به نظر من زمان خوبی برای شروع لیگ برتر در نظر گرفته شده و با توجه به برگزاری رقابت‌های ملی، 10 آبان را برای آغاز لیگ مناسب می‌دانم.

وی درباره آخرین وضعیت آماده‌سازی تیم فولاد گفت: تیم ما تمرینات آماده‌سازی خوب و به موقعی داشته است. از تیم‌های دیگر اطلاعی ندارم اما فولاد با برگزاری لیگ برتر در این زمان مشکلی ندارد.

سرپرست تیم فولاد درباره اینکه آیا فعالیت‌های نقل و انتقالاتی تیم به اتمام رسیده توضیح داد: خدا را شکر خریدهای ما بد نبوده اما تا روز آخر نقل و انتقالات مشخص نیست تیم ها می‌تواند نفرات اصلی‌ را در اختیار بگیرند. با این وجود بازیکنان خوبی جذب کرده‌ایم.

علوی درباره اینکه آیا تیم فولاد برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا به شکل خوبی بسته شده گفت: تمام سعی خود را به کار می‌گیریم تا نماینده شایسته‌ای برای کشورمان باشیم اما می‌دانید پلی‌اف لیگ قهرمان آسیا مانند ضربات پنالتی و 50 ـ 50 است. خریدهای خوبی انجام داده و بیشتر نفرات سال قبل خود را هم حفظ کرده‌ایم. به همین دلیل این نوید را به هواداران فوتبال می‌دهم بتوانیم کارهای بزرگی انجام بدهیم.

وی درباره راهکارهای لازم برای رعایت پروتکل‌های بهداشتی در لیگ برتر گفت:‌ هر چند سال گذشته اتفاق‌های خوشایند یا ناخوشایندی رخ داد اما برای برگزاری لیگ در ایام کرونا صاحب تجربه شدیم و باید همه تیم‌ها با کمک فدراسیون دست به دست هم بدهند تا بازی‌ها خوب و بدون حاشیه انجام شود و اتفاق‌هایی که نباید در فوتبال ایران رخ بدهد صورت بگیرد. به نظرمن با تجربه گرفتن از سال گذشته می‌توانیم لیگ برتر را امسال بهتر برگزار کنیم.

محمد علوی فولادخوزستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر