کد خبر: 980506 A

ششمین خرید آبی‌ها از اصفهان آمد

بازیکن فصل گذشته تیم ذوب آهن اصفهان به استقلال تهران پیوست.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، مهدی مهدی پور بازیکن فصل گذشته تیم ذوب آهن اصفهان پس از دیدار با مدیران باشگاه استقلال برای پیوستن به این تیم به توافق دست پیدا کرد.

مهدی پور که با فسخ قرارداد یکطرفه از ذوب آهن جدا شده بود هفته گذشته جلسه‌ای با مدیران باشگاه استقلال داشت اما طرفین به توافق نهایی دست پیدا نکرده بودند.

جلسه این بازیکن و مدیربرنامه‌‌اش با مدیران استقلال خارج از باشگاه و دور از دید خبرنگاران برگزار شد تا در نهایت طرفین به توافق نهایی دست پیدا کردند.

این هافبک 26 ساله پیش از پیوستن به ذوب آهن در تیم تراکتور حضور داشت و در تابستان جاری هم مورد توجه این تیم و همینطور سپاهان اصفهان قرار. گرفته بود اما در نهایت به عنوان خرید جدید آبی پوشان معرفی شده است.

طبق اعلام سایت رسمی باشگاه استقلال توافق این بازیکن که در عکس معارفه‌اش کنار مهدی عبدیان، عضو هیات مدیره باشگاه ایستاده به مدت سه فصل است.

IMG_20201011_013353_360

مهدی پور 186 سانتی متری در فصل گذشته از 30 بازی ممکن برای 19 مسابقه در ترکیب ذوب آهن حضور داشت اما گلی به ثمر نرسانده است. شماره 99 فصل گذشته ذوب از پای راست به خوبی بهره می‌گیرد و می‌تواند در صورت صلاحدید کادرفنی یکی از مهره‌های قابل اعتماد در خط میانی باشد.

استقلال تهران مهدی مهدی پور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر