کد خبر: 980455 A

سرپرست استقلال درباره وضعیت آبی پوشان پیش از شروع مسابقات لیگ صحبت کرد.

به گزارش ایلنا، پرویز مظلومی درخصوص حضور روی نیمکت استقلال به عنوان سرپرست اظهارداشت: استقلال خانه ماست و اینجا ۳۰ سال از زندگی‌مان را گذاشتیم و مدیون این پیراهن هستیم. هر وقت که خواستند آمدیم و کمک کردیم. الان هم باشگاه به کمک ما به خصوص پیشکسوتان نیاز داشته است و الان پیشکسوتان پشت تیم هستند و جلسات مختلفی برگزار می‌کنند که کمک حال این تیم باشند و هواداران را از نگرانی در آورند. 

او ادامه داد: در هر صورت می‌دانید که من قبل از هر چیز باید از فدراسیون فوتبال و آقای نبی، آقای ماجدی کمیته جوانان و همینطور کمیته فنی فدراسیون  فوتبال خیلی تشکر کنم که به من لطف داشتند و وظیفه‌ای را به بنده محول کردند و این مدت کنارشان بودیم و در شرایطی قرار گرفتیم که قبول کردند من این کار را انجام بدهم.

مظلومی درباره جدایی از تیم جوانان افزود: واقعا هم عذرخواهی می‌کنم که در این شرایط که البته وضعیت برگزاری بازی جوانان مشخص نیست اما برنامه داده بودیم. اینجا اولویت اولم بود و در هر صورت نیاز استقلال بود که نه من بلکه تمام پیشکسوتان و هواداران دشت آن باشند. به کادرفنی که از جنس خود این تیم هستند و با جان و دل کار می‌کنند فرصت بدهند و هر کدام از آنها عمری را برای تیم گذاشته آمد و علاقه مند هستند که هواداران را با انگیزه شاد کنند، ما هم یک گوشه کار را گرفته‌ایم و مطمئنم که با کمک همه دست به دست هم می‌دهیم تا استقلال مانند سال‌های گذشته روزهای خوب داشته باشد و در آسیا حرف برای گفتن داشته باشد.

مظلومی درخصوص حضور محمود فکری روی نیمکت استقلال و حواشی که استقلال درگیر آن بوده گفت: من به عنوان مدیر تیم باید بستری فراهم کنم که کادرفنی من بتواند به راحتی مارس را انجام بدهد و باشگاه هم قول داده که نهایت همکاری را داشته باشد و من طی یکی دو روزی که در باشگاه بودم دیدم که دنبال رفع مشکلات گذشته تیم هستند. واقعا خیلی مشکلات برای تیم وجود دارد، به گذشته کار ندارم اما در آینده نمی‌گذاریم که این اتفاقات تکرار شود. کادرفنی ما یک کادر منضبط است و نظم و انضباط سرلوحه کار آنهاست. نمی‌گذاریم اتفاقاتی بیفتد که هواداران نگران شوند و برخورد شدیدی با بی نظمی ها خواهیم داشت. اینجا تیم بزرگی است و بازیکن باید بداند که پیراهن چه تیمی را برتن دارد. باید محکم کارش را انجام بدهد و فقط به کارش فکر کند.

مظلومی درباره کیفیت پایین زمین تمرین استقلال گفت: به هر حال الان پاییز است و زمین زرد می‌شود. چمن خوبی داریم و مجموعه انقلاب را هم داریم که در حال بازسازی است و دو زمین در اختیار داریم مشکلی از این بابت نیست. باشگاه قرار است تکلیف اسپانسر را مشخص کند تا با آرامش تمرین کنند که این کار به زودی انجام می‌شود.

استقلال تهران پرویز مظلومی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر