کد خبر: 980386 A

معاون وزیر ورزش و جوانان گفت: به عقیده من هندبال ایران سزاوار حضور در المپیک بود که این امر محقق نشد.

به گزارش ایلنا، مهدی علی نژاد در حاشیه برگزاری لیگ برتر هندبال باشگاه های کشور درخصوص آغاز این مسابقات اظهار داشت: برگزاری این لیگ ها به تیم های ملی کمک می کند. ضمن اینکه ورزشکاران می توانند از شرایط مالی بهره مند شوند. همچنین خون تازه ای به رگ های رشته های مختلف تزریق می شود.

وی ادامه داد: امسال به دلیل شیوع ویروس کرونا شرایط خاص است، اما نمی توان ورزش را  تعطیل کرد. باید به گونه ای اقدام کنیم که جان ورزشکاران هم در خطر نباشد. اخذ مجوزهای لازم برای رشته ای مثل هندبال سخت بود، اما این امر محقق شد. شرایط باشگاه ها هم سخت است، اما با این حال خود را برای حضور در مسابقات آماده کردند.

معاون وزیر ورزش و جوانان، عنوان کرد: به عقیده من هندبال ایران سزاوار حضور در المپیک ٢٠٢٠ بود که متاسفانه این امر محقق نشد. اعتقاد دارم هندبال با مدیریت پاکدل می تواند آینده روشنی داشته باشد. می توانیم اتفاقات خوبی را در این رشته شاهد باشیم و یکی از این اتفاقات میزبانی مسابقات جوانان آسیا در شیراز است. شک ندارم ما می توانیم میزبان شایسته ای باشیم و برگزاری لیگ در شرایط کرونا می‌تواند آزمایش خوبی برای میزبانی  جوانان آسیا باشد.

علی نژاد درمورد آخرین شرایط پرسپولیس، عنوان کرد: پرسپولیس ایران توانست با اقتدار در مسابقات غرب آسیا قهرمان شود. باشگاه برنامه ریزی خوبی داشت و توانست حریفان خود را شکست دهد. این روند ادامه خواهد داشت و بازیکنان خوبی هم جذب شده اند. شک ندارم وزارت ورزش و مجموعه باشگاه تمام تلاش خود را خواهند کرد تا تیم برای حضور در فینال آماده شود. 

وی خاطرنشان کرد: خوشبختانه شکایت باشگاه النصر هم با پیگیری های حقوقی فدراسیون و باشگاه پرسپولیس حل شد و هواداران دغدغه ای در این خصوص نخواهند داشت. درمورد آل کثیر هم باشگاه علت رای را درخواست کرده و وقتی دلایل اعلام شد باشگاه دفاع خوبی خواهد کرد تا حقی که از آل کثیر و باشگاه ضایع نشود.

پرسپولیس مهدی علی نژاد وزیر ورزش و جوانان ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر