کد خبر: 980318 A

سرمربی تیم ملی فوتسال ایران اعتقاد دارد فدراسیون فوتبال با اعزام اعضای این تیم به ازبکستان، به ملی‌پوشان فوتسال شخصیت داده است.

به گزارش ایلنا، سیدمحمد ناظم‌الشریعه  درباره دو بازی دوستانه تیم ملی فوتسال ایران مقابل ازبکستان گفت: دو دیدار پُرفشار و سخت را با بازیکنان جوان و باتجربه مقابل ازبکستان برگزار کردیم. حریف به دلیل اینکه فوتسالی برگرفته از فیزیک و تاکتیک را در زمین مسابقه اجرا می‌کند، بدون شک بازی‌های راحتی را پشت سر نگذاشتیم.

وی ادامه داد: تیم ملی فوتسال تغییرات اساسی داشت. با ترکیب بازیکنان جوانی که برای اولین بار از کشور خارج شده و پیراهن تیم ملی را پوشیدند، این دو بازی تدارکاتی را برگزار کردیم که خوشبختانه با عملکرد خوب آنها در کنار بازیکنان باتجربه، توانستیم از لحاظ فنی با دست پُر برگردیم. ضمن اینکه پیروز میدان در هر دو بازی نیز شدیم.

سرمربی تیم ملی فوتسال ادامه داد: خوشبختانه فدراسیون فوتبال و کمیته فوتسال حمایت کرد تا ما بتوانیم دو بازی خوب را برگزار کنیم. در واقع کاری که فدراسیون فوتبال انجام داد، شخصیت دادن به بچه‌های تیم بود و این امر باعث زود بارور شدن آنها خواهد شد. امیدوارم این حمایت تداوم داشته باشد.

وی در پایان گفت: از بازیکنانم راضی هستم. بازیکنانی که گل زدند جزو جوان‌ها بودند. تیم ملی فوتسال از ملی‌پوشان خوب و محجوبی برخوردار است و امیدوارم بتوانیم در آینده با عملکردی بهتر از دیروز، برای موفقیت ایران گام برداریم.

تیم ملی فوتسال ایران محمد ناظم‌الشریعه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر