کد خبر: 980171 A

فدراسیون فوتبال در ماجرای شکایت النصر و همچنین پرداخت طلب برانکو به پرسپولیس کمک کرده است.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، پرسپولیس در روزهای اخیر در کنار اینکه درگیر ماجرای طلب برانکو ایوانکوویچ و خطر محرومیتش بود با شکایت از سوی باشگاه النصر عربستان هم مواجه شد و این دو پرونده سنگین در کنار هم مشکلات زیادی برای باشگاه و مدیرانش ایجاد کرد ولی سرپرست مدیریت باشگاه از تعامل و همکاری مسئولان فدراسیون فوتبال برای رفع این مشکل خبر داد.

سرپرست پرسپولیس در این خصوص توضیح داد: ودر ۲۴ ساعت کارگروهی از حقوقدان ها را تشکیل داده و لایحه ۷۵ صفحه ای ارائه کردیم. باید از نبی هم که در فدراسیون فوتبال با ما همکاری کرد تشکر کنم‌. باشگاه درگیری های زیادی دارد و مهم تر از همه پول برانکو است‌. ساعاتی قبل هم برای پیدا کردن راهکار با فدراسیون فوتبال ارتباط گرفتیم.

وی افزود: پرسپولیس اکنون درگیر بحث های مختلفی مانند کسب مجوز حرفه ای، خصوصی سازی، آل کثیر، برانکو و شکایت النصر است‌. برای پیگیری پرونده النصر تا ۲-۳ بامداد در فدراسیون رفت و آمد می کردیم تا حق پرسپولیس ضایع نشود. خدا را سپاس می گوییم لایحه مان به حدی جامع و شامل بود که AFC به سرعت اعلام کرد پرسپولیس قانون را رعایت کرده و هیچ مشکلی پیش نیامد.

پرسپولیس برانکو ایوانکوویچ النصر عربستان فدراسون فوتبال ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر