کد خبر: 980160 A

باشگاه پرسپولیس راهکار جدیدی برای تسویه حساب با برانکو پیدا کرده است.

به گزارش ایلنا، یکی از مشکلات حال حاضر پرسپولیس یا شاید بشود گفت مهم‌ترین دغدغه حال حاضر این باشگاه ماجرای پرداخت طلب برانکو ایوانکوویچ، سرمربی کروات سابق این تیم است که طولانی شدن روند آن خطر محرومیت و کسر امتیاز برای این تیم به همراه دارد.

سرپرست باشگاه پرسپولیس در این خصوص تصریح کرد: می خواهم نامه جدید AFC را در سایت باشگاه منتشر کنم تا همه هواداران آن را ببینند. تمام فکرمان مشغول پرداخت پول برانکو است اما نمی دانید چه مشکلاتی داریم. یکی از مشکلات ما هم این است که برخی از داخل شیطنت می کنند تا انتقال پول انجام نشود. البته می خواهم به هواداران بگویم راهکاری پیدا کرده ایم که اگر عملیاتی شود، در این یکی دو روز پول برانکو را پرداخت خواهیم کرد. راهی که قانونی هم است. با توجه به تحریم اخیر ۱۸ بانک کشورمان تمام راه ها فرعی و ارتباط ها هم قطع شده است.

رسول پناه ادامه داد: برخی فکر می کنند ما نشسته ایم و هیچ کاری برای پرداخت پول برانکو انجام نمی دهیم. بخش عمده ای از این پول آماده شده اما مشکل انتقال و ترانسفر داریم. این دغدغه برای ما هم مانند هواداران  مهم است‌. می دانیم همه پرسپولیسی ها نگران هستند اما تا حدی دغدغه داریم که امروز ظهر توانستیم مدارک خود را برای کسب مجوز حرفه ای آپلود کردیم. باشگاه درگیری های زیادی دارد و مهم تر از همه پول برانکو است‌. ساعاتی قبل هم برای پیدا کردن راهکار با فدراسیون فوتبال ارتباط گرفتیم.

پرسپولیس لیگ برتر فوتبال برانکو ایوانکوویچ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر