کد خبر: 979972 A

اولین جلسه تمرینی تیم استقلال تهران زیر نظر محمود فکری کاپیتان سابق این تیم برگزار شد.

به گزارش ایلنا، اولین جلسه تمرینی تیم استقلال تهران برای آماده سازی جهت حضور در مسابقات فصل آینده از ساعت ۱۴ امروز به میزبانی زمین شماره ۲ مجموعه آزادی آغاز شد. استقلال تهران که لیگ نوزدهم را با آندره آ استراماچونی آغاز کرد، با فرهاد مجیدی ادامه داد و با مجید نامجومطلق به پایان رساند امروز شاهد سرمربیگری محمود فکری بود.

1

کاپیتان سابق آبی پوشان که به واسطه گل ۴۰ متری به پرسپولیس و شوت‌های سرکشی که از او به یاد داریم بین هواداران به عنوان آر پی جی زن شناخته می‌شود، امروز به عنوان سرمربی به صورت رسمی کارش را آغاز کرد.

2

فکری با انگیزه که برای پیوستن به استقلال حاضر شده تا غرامت سنگین شکایت نساجی را هم بپردازد امروز در هوای بارانی تهرانی در میان استقبال اعضای هیات مدیره و برخی از پیشکسوتان کادرفنی جدیدش را هم معرفی کرد.

3

سرمربی که پیش از ورودش به این عرصه از او همیشه به عنوان بازیکن هم یک نمونه اخلاق و مروت در زمین مسابقه به یاد داریم پیش از آغاز کارش پیام واضحی برای حفظ ادب و احترام بین اعضای تیم داشت و به نظر می‌رسد در صورت عدم بروز مشکلات تکراری فصول گذشته بتواند این تیم را به ساحل آرام موفقیت برساند.

5

فکری ۵۱ ساله درحالی امروز با پوشیدن دوباره پیراهن آبی شاد و خندان است که چالش‌های بزرگی را پیش رو دارد و از امروز حمایت هواداران و باشگاه می‌تواند به او و استقلال در مسیر دشواری که قدم گذاشته کمک کند.

4

استقلال تهران محمود فکری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر