کد خبر: 979684 A

دفاع مربی لژیونر خوزستانی از آل کثیر؛

امین سبحانی مربی لژیونر خوزستانی، گفت: اگر AFC تصاویر شادی پس از گل در لیگ برتر ایران توسط آل کثیر را بازبینی کند، متوجه می‌شود که این خوزستانیِ با فرهنگ، رفتار نژادپرستانه‌ای نداشته است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خوزستان، امین سبحانی در گفت‌وگو با ایلنا در خصوص محرومیت سنگین عیسی آل کثیر در جریان رقابت‌های فوتبال غرب آسیا، گفت: آل کثیر یکی از صدها استعداد پنهان فوتبال خوزستان است که در جام قهرمانی باشگاه‌های آسیا، تمام نگاه‌ها را متوجه خود کرد و شکی نیست که دسیسه‌هایی برای به زمین زدن این مهاجم تمام عیار برنامه ریزی شده بود.

مربی اسبق تیم‌های پایه‌ی فولاد خوزستان، افزود: عیسی در باشگاه صنعت نفت آبادان در تمام شادی‌های بعد از گل خود اقدام به این کار کرده بود و تمام مستندات آن موجود است و این نشانگر عدم ارتباط به مسئله‌ی نژادپرستی یا هر مورد دیگری است که در کنفدراسیون آسیا به آن پرداخته‌اند و پسر خوزستانی را با بدترین شکل ممکن مورد بی‌مهری خود قرار داده‌اند!.

این مدرس AFC و مربی شاغل در لیگ فوتبال تاجیکستان که سابقه‌ی مربی‌گری در چند کشور عربی را نیز در کارنامه‌ی خود دارد، بیان داشت: بنده به‌عنوان یک خوزستانی حمایت خود را از فرزند این دیار اعلام کرده و خواستار حمایت تمام عیار جامعه ورزش، به‌خصوص فوتبال کشور از آل کثیر هستم.

عیسی آل کثیر

 

خبرنگار: ذوالفقار شریعت

عیسی آل کثیر امین سبحانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر