کد خبر: 979477 A

سرمربی تیم شهرداری گنبد می‌گوید: به دلیل عملکرد ضعیف مقابل هورسان رامسر ده درصد از قرارداد کلیه بازیکنان تیم شهرداری گنبد کسر شد

عظیم جزیده پس از شکست سه بر یک تیمش برابر هورسان رامسر در هفته هفتم لیگ برتر والیبال، در گفتگو با خبرنگار ورزشی ایلنا، اظهار داشت: در بازی مقابل هورسان بازیکنان شهرداری گنبد روزشان نبود و نمایش خوبی نداشتند، ما تمرکز لازم را در ابن بازی نداشتیم، باید صبور باشیم.

وی تصریح کرد: انتظار بیشتری از بازیکنان باتجربه تیم داشتم، بازیکنان جوان شهرداری گنبد که جایگزین شدند بهتر عمل کردند؛ دلایل شکست مقابل هورسان رامسر را باید بررسی کنیم، تیم رامسر هم رده تیم گنبد در لیگ بود شاید ترس از باخت موجب این شد تا بازیکنان گنبد قابلیت خود را نشان ندهند.

سرمربی تیم شهرداری گنبد با بیان اینکه در امتیازات بالا بازیکنانم اسیر غفلت می‌شوند، گفت: از باشگاه درخواست کردم به دلیل عملکرد ضعیف بازیکنان، 10 درصد از قرارداد آنها را کسر کند، ما فورا باید ریکاوری ذهنی کنیم و باخت امروز را فراموش کنیم.

عظیم جزیده در پایان گفت: یکشنبه در سالن المپیک گنبد میزبان تیم خاتم اردکان هستیم قطعا با فکر و ذهن مثبت مقابل اردکان قرار خواهیم گرفت و تلاش می کنیم که نتیجه خوبی کسب کنیم.

لیگ برتر والیبال مردان شهرداری گنبد عظیم جزیده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر