کد خبر: 979469 A

بازیکن تیم استقلال تهران در درحالی در تمرین تیم ام صلال قطر حضور پیدا کرده است که در ماه گذشته این خبر را تکذیب می‌کرد و شایعه می‌دانست.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، روزبه چشمی، مدافع تیم استقلال تهران در تمرینات تیم قطری ام صلال حضور پیدا کرده است! چشمی که عضو تیم استقلال در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا 2020 بود پس از بازگشت بازیکنان این تیم به ایران، همبازیانش را همراهی نکرد.

مدافع 27 ساله در حالی بی سر و صدا در تمرینات ام صلال حضور یافته که به تازگی قراردادش را با آبی پوشان تهرانی تمدید کرده بود و پیوستن به تیم قطری را هم شایعه می‌دانست!

روزبه چشمی هافبک استقلال در خصوص شایعه مطرح شده مبنی بر امضای قرارداد با یک باشگاه قطری، به سایت رسمی باشگاه استقلال گفته گفته بود: "من بازیکن استقلال هستم و هم اکنون در اردوی این تیم حضور دارم که شرایط سفت و سخت قرنطینه هم حاکم است. هیچ قراردادی هم با هیچ تیمی جز استقلال امضا نکرده ام و این مساله شایعه است. ما در لیگ قهرمانان هستیم و همه تمرکزم موفقیت استقلال در این مسابقات است."

باید منتظر ماند و دید باشگاه استقلال که طی روزهای اخیر برای انتخاب سرمربی تمرکز کرده بود چه واکنشی به این اتفاق خواهد داشت و آیا آنها از این انتقال باخبر هستند یا خیر.

ام صلال

 

روزبه چشمی استقلال تهران ام صلال قطر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر