کد خبر: 979430 A

سرمربی فصل گذشته تیم نساجی مازندران پس از کش و قوس فراوان به عنوان سرمربی استقلال معرفی شده است.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، محمود فکری پس از کش و قوس‌های فراوان در نهایت امشب به عنوان سرمربی جدید تیم فوتبال استقلال تهران معرفی شد. مدت زمان همکاری فکری در قراردادش دو ساله ذکر شده است.

فکری که فصل گذشته هدایت تیم نساجی مازندران را برعهده داشت امروز قراردادش را به صورت یکطرفه فسخ کرد. عدم رضایت باشگاه نساجی موجب شد تا پیوستن فکری به تیم سابقش به طول بیانجامد.

سرمربی ۵۱ ساله از روز یکشنبه با مدیران استقلال دیدار کرده و رضایتش برای پیوستن به این تیم را اعلام کرده بود اما به دلیل اینکه با نساجی قرارداد داشت نمی‌توانست قراردادش را با استقلال نهایی کند.

این سرمربی پس از چند جلسه با مدیران نساجی که به نتیجه نرسید و مشخص شد این باشگاه رقم بالایی را برای صدور رضایت‌نامه‌اش درخواست می‌کند برای سهولت پیوستن به استقلال ظهر امروز به سازمان لیگ رفت و قراردادش را به صورت یکطرفه فسخ کرد.

فکری44

دومین جلسه کاپیتان سابق آبی پوشان با اسماعیل خلیل زاده، رئیس هیات مدیرعامل و احمد مددی به عنوان سرپرست مدیرعاملی باشگاه در نهایت به توافق نهایی انجامید تا او به عنوان سرمربی جدید در لیگ بیستم معرفی شود.

فکری امروز اعلام کرد دستیاران او در نساجی قرار است در استقلال هم در کنار او حضور داشته باشند و همچنین خبر می‌رسد که قرار است در کنار آنها آرش برهانی هم به عنوان دستیار جدید به کادرفنی ملحق شود.

پروسه انتخاب سرمربی تیم استقلال پس از استعفای فرهاد مجیدی و انتخاب مجید نامجومطلق به عنوان سرمربی موقت ابتدا با بازگشت آندره آ استراماچونی کلید خورد؛ پس از اینکه او پیشنهاد استقلال را نپذیرفت نام الکس نوری مطرح شد که پیشنهاد استقلال به او هم قانع کننده نبود تا در بین گزینه‌های ایرانی مانند جواد نکونام، فرهاد مجیدی، مهدی پاشازاده و محمود فکری در نهایت کاپیتان سابق آبی پوشان این مسئولیت را برعهده بگیرد.

نساجی مازندران استقلال تهران محمود فکری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر