کد خبر: 979230 A

ارجاع پرونده رشید مظاهری به کمیته انضباطی احتمال محرومیت این بازیکن و باشگاه استقلال را بالا برده است.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، پرونده شکایت باشگاه تراکتور از رشید مظاهری و باشگاه استقلال بابت فسخ قرارداد یک طرفه این بازیکن و امضای قراردادش با آبی‌های پایتخت پس از چند روز که در کمیته تعیین وضعیت در دست بررسی بود به کمیته انضباطی ارجاع داده شد.

مظاهری که چندی پیش با حضور در سازمان لیگ قراردادش را با تراکتور به صورت یک طرفه فسخ کرد، قراردادی با استقلال تهران امضا کرد و باشگاه تراکتور مدعی است این اقدام غیر قانونی بوده و از همین رو هم از مظاهری و هم از باشگاه استقلال شکایت کرد.

اگرچه هنوز حکمی از سوی مراجع ذیربط در خصوص این پرونده صادر نشده اما ارجاع پرونده به کمیته انضباطی می‌تواند نشانه‌هایی از این باشد که باشگاه استقلال و رشید مظاهری در اینباره محکوم شدند و برای تعیین میزان جرایم و محرومیت‌های احتمالی این پرونده به کمیته انضباطی ارجاع داده شده است.

این اتفاق در حالی رخ داده که باشگاه استقلال به طور همزمان درگیر مشکلات بزرگ زیادی از جمله انتخاب و توافق با سرمربی جدید خودش، احتمال جدایی تعدادی از مهره‌های کلیدی، پرونده بدهی‌ها و بسته بودن پنجره باشگاه و... است و در این شرایط اگر حکمی علیه این باشگاه صادر شود و یا اجازه استفاده از مظاهری را نداشته باشد مشکلات جدیدی برای مدیریت این باشگاه ایجاد خواهد شد.

لیگ برتر فوتبال تراکتور استقلال تهران رشید مظاهری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر