کد خبر: 978978 A

سعادتمند در حد مدیرعاملی استقلال نبود

پیشکسوت استقلال امیدوار است محمود فکری در صورت انتخاب به عنوان سرمربی جدید ابی پوشان به موفقیت برسد.

به گزارش ایلنا، جواد زرینچه پیشکسوت استقلال ضمن انتقاد از رفتار احمد سعادتمند به عنوان مدیرعامل در باشگاه استقلال امیدوار است محمود فکری در صورت انتخاب به عنوان سرمربی جدید ابی پوشان به موفقیت برسد.

* مدیران استقلال روی حضور محمود فکری به عنوان مربی به جمع‌بندی رسیدند؟

مدیران استقلال از مدتها قبل به دنبال انتخاب سرمربی هستند و فکر می‌کنند انتخاب فکری انتخاب خوبی خواهد بود زیرا فکری یک استقلالی است و شرایط این تیم را کاملا می‌شناسد. او سالها کاپیتان استقلال بوده و با حواشی تیم‌های بزرگ آشنایی دارد و بنده به عنوان یک عضو کوچکی از خانواده استقلال این انتخاب را به فال نیک می‌گیرم.

* به نظرتان  می‌تواند در استقلال موفق باشد؟

برای حضور در هر کاری باید ریسک آن کار را بپذیری. به هر حال فکری مربی کم‌تجربه‌ای نیست او سالها مربیگری کرده و به پیچ و خم کار آشنایی دارد. تا جایی که من شنیدم قرار است یک کادر استقلالی هم با او به این تیم بیاید.

* وزیر ورزش هم از شما دعوت کرده بود؟

وزیر ورزش از ما دعوت کرد تا با ایشان جلسه‌ای را برگزار کنیم. او نقطه نظرات ما را جویا شد و به نظرم اتفاق خوبی بود که وزیر به پیشکسوتان استقلال ارزش و اهمیت قائل شد این جلسات باید تداوم داشته باشند.

* سعادتمند هم از مدیرعاملی استقلال برکنار شد؟

به نظرم ایشان اشتباهاتی داشت و باید قبول کنیم که در حد مدیرعاملی استقلال نبود. ایشان با صحبت‌‌هایش برای تیم حاشیه به وجود آورد و همین باعث شد تیم نتواند نتیجه بگیرد.

* فکر می‌کنید استقلال امسال بتواند نتایج خوبی کسب کند؟

استقلال بازیکنان بسیار خوبی دارد. آنها پتانسیل موفقیت را دارند. امیدوارم امسال اتفاقات تلخ فصل قبل تکرار نشود و این تیم بتواند نتایج خوبی را کسب کند. هواداران استقلال چند سال است از عدم نتیجه‌گیری تیم دلخور هستند و امیدوارند که امسال دیگر اتفاقات خوب برای این تیم بیفتد. ما هم به عنوان پیشکسوت استقلال از تیم حمایت خواهیم کرد.

استقلال جواد زرینچه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر