کد خبر: 978941 A

مدافع با تجربه سایپا‌ عقیده دارد این تیم یکی از تیم‌های خوب و خوش کارنامهٔ لیگ برتر فوتبال ایران است که همه‌ساله بازیکنان توانمندی را به فوتبال ایران معرفی کرده است.

به گزارش ایلنا، حسین ماهینی، بازیکن تیم فوتبال بزرگسالان سایپا ضمن بیان مطلب فوق به روابط‌عمومی شرکت فرهنگی ورزشی سایپا اظهار داشت: شرایط باشگاه سایپا به شرایط من بسیار نزدیک بود و ازاین‌رو به‌رغم اینکه پیشنهاد‌های دیگری از سایر تیم‌ها داشتم، تصمیم گرفتم امسال در کنار بازیکنان این تیم و زیر نظر ابراهیم صادقی در لیگ برتر فوتبال کشور بازی کنم.

وی اضافه کرد: تیم سایپا بسیار جوان‌ ، با انگیزه و یکدست است که با هدایت ابراهیم صادقی که سال‌‌هاست نامش در کنار نام سایپا به چشم می‌خورد به میدان خواهد رفت. سابقهٔ درخشان باشگاه سایپا و شخص صادقی به‌عنوان سکان‌دار این تیم من را بر آن داشت که درنهایت با این باشگاه به توافق برسم و امسال در خدمت گروه خودروسازی سایپا باشم و برای کسب نتیجهٔ مطلوب و درخور نام این گروه صنعتی بزرگ، تلاش خود را به‌کار گیرم.

ماهینی افزود: باشگاه سایپا جز معدود باشگاه‌های ایرانی است که از امکانات و تجهیزات خوبی  برخوردار است .زمین چمن مناسب تمرین، سالن بدن‌سازی، سالن چندمنظوره، پیست تارتان و سایر امکانات این باشگاه در بسیاری از باشگاه‌های ایران در دسترس بازیکنان نیست و بعضاً باید برای رسیدن به همین تجهیزات بازیکنان مصافتی را طی کنند که خوشبختانه تمام این موارد در دسترس  نارنجی‌پوشان سایپا قرار دارد.
وی در خصوص انتخاب اسکویچ به‌عنوان سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت: گرچه با این مربی کار نکرده‌ام؛ اما می‌دانم که یکی از مربیان جوانگرای فوتبال است و هر باری که مقابل تیم‌های این مربی به میدان رفتم بیش از قبل مطمئن شدم که به جوانترها اعتماد می‌کند؛ ازاین‌رو بی‌شک تیم فوتبال سایپا با ترکیب جوانی که در اختیار دارد در صورت تلاش و همت بازیکنان در پایان فصل چند بازیکن به تیم ملی ایران معرفی خواهد کرد.
بازیکن تیم فوتبال بزرگسالان سایپا در خاتمهٔ خاطرنشان کرد: امیدوارم امسال بتوانیم نتایج خوبی را برای فوتبال سایپا رقم بزنیم و از هر نظر برای مجموعهٔ بزرگ سایپا مفید باشیم.

سایپا حسین ماهینی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر