کد خبر: 978940 A

تصمیم جنجالی گزینه استقلال

سرمربی تیم نساجی مازندران از سمت خود استعفا کرد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، محمود فکری سرمربی تیم نساجی مازندران با ارسال نامه‌ای به این باشگاه از سمت خود کناره گیری کرد.

فکری از ابتدا هفته جاری به عنوان گزینه هدایت باشگاه استقلال تهران انتخاب شده است و یکی از اهداف مدیران باشگاه در صورت عدم جذب الکس نوری بود.

روز یکشنبه پس از اینکه مشخص شد نوری پیشنهاد استقلال را نپذیرفته، مذاکرات باشگاه‌های تهرانی با گزینه‌های داخلی جدی شد و در نهایت فکری به عنوان گزینه نهایی مشخص شد.

پس از حضور فکری در باشگاه استقلال او به صورت شفاهی پیشنهاد باشگاه را پذیرفت و قرار شد تا آنها بازی مذاکره با مدیران باشگاه نساجی وارد عمل شوند تا رضایت‌نامه فکری را جلب کند.

در حالیکه روز گذشته فکری با استقلال به توافق نهایی هم دست پیدا کرد اما مدیران باشگاه نساجی تا به این لحظه برای صدور رضایت‌نامه اقدام نکرده‌اند که با واکنش جنجالی این سرمربی رو به رو شد.

فکری که امروز طی دو نوبت برای مذاکره با مدیران باشگاه اقدام کرد اما به توافقی برای جدایی دست پیدا نکرد تا در نهایت با ارسال نامه‌ای به باشگاه استعفایش را به صورت رسمی اعلام کند.

فکری در نامه‌ای که به باشگاه نساجی ارسال کرده مشخص کرد به دلیل عدم تمرکز کافی دیگر حاضر به ادامه همکاری با نساجی نیست؛ این تصمیم به حواشی پیرامون استقلال طی روزهای گذشته می‌افزاید و باید دید در نهایت او چگونه می‌خواهد به عنوان سرمربی جدید تیم سابقش معرفی شود.

 

نساجی مازندران استقلال تهران محمود فکری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر