کد خبر: 978666 A

در هفته هفتم لیگ برتر والیبال؛

مثبت شدن تست کرونای ۲۰ نفر از اعضای تیم والیبال شهرداری ورامین برگزاری بازی این تیم مقابل سایپا در هفته هفتم لیگ برتر والیبال را در هاله‌ای از ابهام برده است.

به گزارش ایلنا ، تیم‌های والیبال ساسپا و شهرداری ورامین باید طبق برنامه از ساعت ۱۶ چهارشنبه در چارچوب هفته هفتم لیگ برتر والیبال به مصاف هم بروند.

این درحالی است که باشگاه شهرداری ورامین به دلیل ابتلای ۲۰ نفر از بازیکنان و عوامل تیمش به ویروس کرونا، از روز دوشنبه در قرنطینه به سر می برند و بعید به نظر میرسد دیدار هفته هفتم این تیم برگزار شود.

ورامینی ها به تازگی یک بار دیگر با حضور در آزمایشگاه که فدراسیون مشخص کرده تست کرونا داده‌اند و منتظر معلوم شدن نتایج تست ها هستند.

مجید تابش نژاد سرمربی تیم شهرداری ورامین در همین رابطه به خبرنگار ورزشی ایلنا ، گفت : در هفته ششم که با بازیکنان کرونایی برابر سپاهان قرار گرفتیم ، از بعد بازی در قرنطینه خانگی هستیم‌.

وی تصریح کرد : فدراسیون والیبال پنج نفر از بازیکنان مبتلا به کرونا تیم شهرداری ورامین را انتخاب کرد تا در آزمایشگاه ستاد ملی کرونا دوباره تست دهند و کرونا آنها برای فدراسیون ثابت شود؛ برگزاری بازی ما در هفته هفتم‌مقابل سایپا مشخص نیست ، بازیکنان و اعضای کادرفنی هم اکنون در قرنطینه هستند.

کرونا لیگ برتر والیبال مردان شهرداری ورامین مجید تابش نژاد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر