کد خبر: 978385 A

سرمربی تیم والیبال لبنیات هراز می گوید : برای هفته پنجم لیگ برتر پنجاه میلیون هزینه کردیم و به اراک سفر کردیم‌ و توانستیم سه بر صفر مقابل تیم شهروند به پیروزی هم برسیم که کاملا بی اثر بود چون تیم شهروند اراک دو روز بعد از بازی از لیگ برتر والیبال کنار گذاشته شد.

بهروز عطایی پس پیروزی سه بر صفر تیمش برابر هورسان رامسر در هفته ششم لیگ برتر والیبال در گفتگو با خبرنگار ورزشی ایلنا ، اظهار داشت : هفته به هفته عملکرد بازیکنان تیم لبنیات هراز بهتر می شود ، بعد از دوران طولانی که بازیکنان از والیبال فاصله گرفته بودند طبیعی بود در هفته های ابتدایی دچار چالش شویم.

وی تصریح کرد : در بازی برابر تیم هورسان خیلی خوب بازی را شروع کردیم ، در ست های اول و دوم فاصله خوبی ایجاد کردیم و توانستیم بخوبی بازی را کنترل کنیم اما در ست سوم تیم هورسان ترکیب خود را تغییر داد و بازی نزدیکی را به نمایش گذاشتند اما در نهایت توانستیم سه بر صفر پیروز شویم و نتیجه خوبی بگیریم.

سرمربی تیم لبنیات هراز آمل درباره انحلال تیم شهروند اراک ،گفت : برای والیبال کشورمان که جزو هشت تیم برتر دنیا هستیم خوب نیست که با یک تعداد تیم لیگ را استارت بزنیم و با تعداد کمتری به پایان برسانیم به هرحال انحلال و کنار گذاشتن تیم ها از لیگ برتر مفهومش این است که در بحث حضور تیم های لیگ برتری بررسی لازم صورت نگرفت.

عطایی ادامه داد : در هفته پنجم ما پنجاه میلیون تومان هزینه کردیم و به اراک سفر کردیم و توانستیم سه بر صفر پیروز شویم که کاملا بی اثر رود و امیدوارم دیگر شاهد این شرایط نباشیم.

وی با اشاره به فراگیر شدن ویروس کرونا در بین تیم های لیگ برتری والیبال،افزود: افراد نباید بر اساس منافع خود درباره برگزاری و عدم برگزاری رقابت های لیگ برتر اظهار نظر کنند ، قبل از آغاز بازی ها راجب نحوه برگزاری در دوران کرونا بحث شد و باید همان مسیر ادامه پیدا کند .

والیبال بهروز عطایی لیگ برتر والیبال مردان لبنیات هراز آمل
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر