کد خبر: 978035 A

در صورت دریافت رضایتنامه از نساجی مازندران

سرمربی تیم نساجی مازندران که یکی از سه گزینه نهایی باشگاه استقلال برای حضور روی نیمکت این تیم محسوب می‌شد، به توافق نهایی با آبی‌پوشان دست یافت.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، محمود فکری سرمربی فصل گذشته تیم نساجی مازندران که نامش در بین سه گزینه نهایی نیمکت استقلال مطرح بود، به توافق نهایی با این باشگاه دست یافت و اگر آبی‌ها موفق به جلب رضایت مدیران نساجی شوند، در فصل آتی سرمربی استقلال خواهد بود.

باشگاه استقلال تهران پس از انتخاب احمد مددی به عنوان سرپرست مدیرعاملی باشگاه مذاکرات با گزینه‌های مدنظر را آغاز کرده و از شب گذشته به صورت جدی این روند پیگیری شد.

اولین اولویت در انتخاب سرمربی جدید استقلال الکساندر نوری بود که این سرمربی پیشنهاد مدنظر باشگاه را نپذیرفت و پس از منتفی شدن حضور او در فوتبال ایران، باشگاه مذاکرات با گزینه‌های ایرانی را آغاز کرد.

جواد نکونام، محمود فکری و فرهاد مجیدی به عنوان سه گزینه نهایی از بین سرمربیان ایرانی انتخاب شدند که از این بین در نهایت فکری در صورت دریافت رضایتنامه از باشگاه قائمشهری به عنوان سرمربی جدید معرفی خواهد شد.

فکری 51 ساله که برای 13 فصل در مجموع پیراهن استقلال را در دوران حرفه‌ای خود برتن داشته است و همینطور به بازوبند کاپیتانی آبی پوشان هم رسیده بود، مربیگری را از 13 سال پیش با تیم شیرین فراز کرمانشاه آغاز کرده است و از آن زمان تا به امروز نساجی مازندران، نفت مسجد سلیمان، شاهین بوشهر، سرخپوشان پاکدشت، آلومینیوم اراک و خوشه طلایی تیم‌هایی هستند که او در آن مربیگری کرده است.

 

البته ساعاتی بعد از خبر مربوط به توافق اولیه باشگاه استقلال با محمود فکری و امضای پیش نویس قرارداد، نساجی مازندران مخالفت خود را با این انتقال اعلام کرد و مدعی شد رضایتنامه او را صادر نخواهد کرد. موضوعی که باید دید در شرایطی که حتی گفته شده پیش‌نویس قرارداد طرفین نیز به امضا رسیده، در نهایت چه سرنوشتی در انتظار نیمکت آبی‌ها خواهد بود. 

استقلال تهران محمود فکری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر