کد خبر: 977866 A

مربی تیم پرسپولیس تهران درباره صعود به فینال آسیا صحبت کرد: کار سختی بود و این بازیکنان نشان دادند که فوق العاده هستند و لیاقت حضور در فینال را داشتند.

به گزارش ایلنا، کریم باقری در جمع خبرنگاران اظهار داشت: جا دارد از همه عوامل تیم و بازیکنان و کسانی که در تیم بودند تشکر کنم. فوق العاده زحمت کشیدند. کار سختی بود و این بازیکنان نشان دادند که فوق العاده هستند و لیاقت حضور در فینال را داشتند. به آنها خسته نباشید می گویم و امیدوارم خودمان را آماده دستیابی به فینال کنیم. 

وی درباره محرومیت آل کثیر و حواشی شکل گرفته گفت: این موضوع باید توسط مدیریت حل شود. قبل از بازی اتفاقی که افتاد جالب نبود اما باعث شد تا بازیکنان انگیزه زیادی پیدا کنند و دست همه بازیکنان درد نکند و یک هدیه خوب به همه دادند. مسلما آقای گل محمدی تمام نکات فنی را گوشزد کردند و تیم حریف را آنالیز کردند و توانستیم به نتیجه برسیم. من کوچیکترین عضو این باشگاه هستم و اینکه کنار بچه‌ها هستم و اگر مشکلی پیش بیاید بتوانیم حل و فصل کنیم و مواظب تیم هستیم. من کوچکترین نقش را در تیم داشتم و بازیکنان و کادرفنی، آقای گل محمدی و پیروانی زحمات زیادی کشیدند و امیدوارم اتفاقات خوب بار دیگر رقم بخورد.

باقری در واکنش به اینکه استقلالی‌ها دوست دارند شخصی مثل کریم باقری روی نیمکت داشته باشند گفت: نه، اولا اینکه دوستان لطف دارند. همه کار می کنند و من هم تمام تلاشم این است که کار را خوب جلو ببریم و کمک حال بچه ها باشم.

عضو کادرفنی پرسپولیس درباره واکنش و گلایه شجاع خلیل زاده به مشکلات این باشگاه گفت: من روی حرفم هستم و انشاالله سر فرصت با شجاع به باشگاه خواهم رفت و مشکل را برطرف کنیم.

کریم باقری پرسپولیس تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر