کد خبر: 977856 A

کاپیتان تیم پرسپولیس ابراز امیدواری کرد تجربه حضور این تیم در فینال لیگ قهرمانان آسیا برای آنها انگیزه خوبی جهت رسیدن به قهرمان تبدیل شود.

به گزارش ایلنا، احمد نوراللهی درباره حضور این تیم در فینال گفت: چند روز سخت را پشت سر گذاشتیم. شرایط در قطر سخت بود و فشردگی زیادی را متحمل شدیم. خدا را شکر که دوباره حس خوب فینالیست شدن را تجربه کنیم. امیدوارم اینبار قدم آخر را محکم تر برداریم و قهرمان آسیا شویم و این حس خوب شادی را دوباره به آنها بدهیم.

هافبک پرسپولیس درباره هماهنگی تیم و فشردگی بازی‌ها گفت: شرایط برای همه یکسان بود. تیم ما از جان مایه گذاشت. به نظرم تیم پرسپولیس بود که توانست این شرایط سخت را تحمل کند. تمام تلاشش را کرد که این موفقیت به دست آمد. یک سری مشکلات قبل از سفر داشتیم و احتمالا در بازگشت هم مشکلاتی خواهیم داشت که البهت امیدوارم باشگاه مشکلات را برطرف کند. در این 20 و اندی روز اما تمام تمرکز بازیکنان روی این بود که به موفقیت برسند و حس خوب فینالیست شدن را به هواداران تیم هدیه کند.

کاپیتان پرسپولیس در جدال با النصر درباره حس اعضای تیم پیش از بازی با النصر با توجه به محرومیت آل کثیر گفت: اولین باری نبود که این اتفاق می افتد و پرسپولیس خیلی شرایط سخت تری هم داشته. عیسی فوروارد خوبی است و در این مسابقات کمک زیادی به ما کرد. اما در پرسپولیس این رفاقت و همبستگی را طی 6 سال اخیر حفظ کرده و به نتیجه رسیده است و این انرژی را حفظ کردیم تا به موفقیت برسیم.

نوراللهی درباره شانس قهرمانی این تیم نیز گفت: ما تجربه یک فینال آسیا را داریم و امیدوارم این تجربه به ما کمک کند تا اینبار قهرمان شویم. تمام انرژی خودمان خواهیم گذاشت تا موفق شویم و شادی را برای هواداران به ارمغان بیاوریم.

پرسپولیس تهران احمد نوراللهی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر