کد خبر: 977854 A

هافبک تیم پرسپولیس گفت: تمام تلاش و انگیزه ما این بود که ایرانی ها شاد باشد. فرقی ندارد و ما نماینده ایران بودیم و پرچم ایران بالا رفت.

به گزارش ایلنا، وحید امیری، بازیکن تیم پرسپولیس در بازگشت سرخپوشان به تهران در جمع خبرنگاران اظهار داشت: خیلی خدا را شکر که دل ایرانی‌ها الان شاد است. تمام تلاش و انگیزه ما این بود که ایرانی ها شاد باشد. فرقی ندارد و ما نماینده ایران بودیم و پرچم ایران بالا رفت. تمام تلاش ما این بود تا نماینده شایسته ای برای ایران باشیم. خیلی شرایط برای ما سخت شد. ما فهمیدیم که وقتی خدا را داشته باشی نیاز به هیچ قدرت دیگری ندارید و الحمدالله که پرسپولیس و ایرانیان به جایگاه و افتخاری که می خواستند رسیدند.

امیری درباره محرومیتش از حضور در فینال گفت: چند لحظه اول ناراحت شدم اما خیلی زود به خودم آمدم. 20 دقیقه مانده بود و تمام تمرکزم را گذاشتم تا تیم موفق باشد. یک سری بازیکنان هستند که جایگزین می شوند اما ولی موفقیت تیمی است که باید به آن رسید. خدا را شکر که هر کس پیراهن تیم را می پوشد تمام تلاشش را می کند و تمام هدفش این است که پرسپولیس را به آن آرمانی که هوادارانش می خواهند، برساند.

پرسپولیس تهران وحید امیری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر