کد خبر: 977851 A

بازیکن تیم پرسپولیس تهران درباره پنالتی آخر دیدار مقابل النصر عربستان و خوشحالی معروفش صحبت کرد.

به گزارش ایلنا، علی شجاعی، بازیکن تیم پرسپولیس در بازگشت به تهران در جمع خبرنگاران درباره صعود به فینال لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: خیلی خوشحالیم که توانستیم نماینده پای فینال باشیم. دل هواداران و مردم شاد شدند. روز اولی که از فرودگاه امام کادرفنی و بازیکنان و اعضای تیم این قصد را داشتند که آخرین تیم باشند که دوحه را ترک کنند. دلیلی که خیلی زود بازیکنان جدید توانستند کمک کنند همین ذهنیتی بود که شکل گرفت.

وی درباره پنالتی اش گفت: وظیفه ای بود که با نظر کادرفنی انجام شد و به من سپرده شد. وظیفه ای که باید انجام می دادم تا تیم به فینال برسد. با تمرکز و حس خوبی که بچه ها به من دادند توانستم. سهم خیلی کوچکی در این پیروزی داشتم. بچه‌های دیگر خیلی زحمات بیشتری کشیدند. حتی کادر تدارکات و پزشکی و... زحمات زیادی کشیدند. کارمان اینجا تمام نشده و با تمام انگیزه می‌رویم تا نام پرسپولیس و ایران در آسیا بدرخشد.

شجاعی درباره خوشحالی‌اش به سبک دیبالا گفت: این خوشحالی را خیلی دوست دارم. قبلا در نساجی آن را داشتم و خدا را شکر که اولین بار در باشگاه پرسپولیس هم آن را انجام دادم. فکر می‌کنم در آن صحنه آقاکریم خواست مرا بگیرد و بد خورد به من و ترسیدم که چیزی اش شده بود. از همین جا از ایشان عذرخواهی می‌کنم. اینقدر شوق داشتم که اگر دو استادیوم هم بود می‌دویدم تا شادی کنم و خدا را شکر که به فینال رسیدیم.

پرسپولیس تهران علی شجاعی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر