کد خبر: 977845 A

سرمربی تیم پرسپولیس تهران گفت: بازی های سختی را پشت سر گذاشتیم. بچهها غیرت و شرف و آبرو گذاشتند و خیلی تلاش کردند از این گروه صعود کنیم.

به گزارش ایلنا، یحیی گل محمدی صحبت‌هایش را بعد از بازگشت از دوحه در فرودگاه امام خمینی در جمع خبرنگاران را اینچنین آغاز کرد: خدا را شکر. اول باید خدا را شکر کنم و لطف او شامل حال ما بود. خیلی کمک مان کرد. در هر صورت با تمام مشکلاتی که به دوحه رسیدیم و ادامه دادیم و قبل از بستن تیم و حتی با مشکلات خروجی مواجه بودیم. خیلی سخت وارد دوحه شدیم و خیلی دشوار مسابقات ادامه یافت. تیم آخر جدول بودیم و توانستیم به عنوان تیم اول صعود کنیم. بازی های سختی را پشت سر گذاشتیم. بچهها غیرت و شرف و آبرو گذاشتند و خیلی تلاش کردند از این گروه صعود کنیم.

وی ادامه داد: در مراحل بعدی هم السد، پاختاکور و النصر تیم های خوبی بودند و غول آسیا هستند و فکر کنم فقط اسیر غیرت بچه ها شدند و دعای هواداران که اکنون هم استقبال خوبی داشتند. همچنین از پیشکسوت عزیز که شرمنده کردند و اینجا آمدند. وظیفه ما بود که به دستبوسی آنها برویم. علی آقای عزیز (پروین)، آقای کلانی و خوردبین و همچنین از فدراسیون آقای نبی تشریف آوردند و لطف کردند. از همه آنها ممنون هستم و خودم غافلگیر شدم بابت این استقبال توسط پیشکسوتان و هواداران.

گل محمدی درباره اینکه پیش از سفر به دوحه مشکلات زیادی داشتند و کمتر کسی تصور این نتیجه را داشت، اینطور گفت: الان نمی خواهم زیاد درباره مشکلات صحبت کنم. مشکلات زیادی بوده، ادامه داشته و الان هم هست. باید دید در این چند روزه چه اتفاقاتی خواهد افتاد. فعلا دوست داریم هواداران مان در آرامش از صعود به فینال لذت ببرند و فرصت هست درباره مشکلات حرف زد. منتظر هستیم باشگاه به تعهداتش عمل کند و امیدواریم اتفاقات خوبی برای باشگاه بیفتد.

یحیی گل محمدی پرسپولیس تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر