کد خبر: 977700 A

سرمربی تیم فوتبال شهر خودرو مشهد گفت: مشهد را شهر دوم خودم می‌دانم و خوشحالم که در این شهر حضور خواهم داشت.

به گزارش ایلنا، مهدی رحمتی امروز در نشست خبری اظهار داشت: مشهد را شهر دوم خودم می‌دانم و خوشحالم که در این شهر حضور خواهم داشت.

وی بیان کرد: یک سال خیلی خوب فوتبالی را در مشهد گذراندم و شرایط نیز بسیار خوب بود و نیازی به مصاحبه نمی‌دیدم. از ابتدا هم تصمیم داشتم این فصل آخرین فصل فوتبالی‌ام برای بازی کردن باشد.

سرمربی شهر خودرو عنوان کرد: هر کس دیگری هم جای من بود پیشنهاد سرمربیگری تیمی مانند شهر خودرو مشهد را می‌پذیرفت. سال گذشته تمام مسائل ریز و درشت این تیم را رصد کرده بودم و با آن کاملا آشنا هستم.

رحمتی افزود: در 20 سال گذشته با مربیان بزرگی در سطح ملی و باشگاهی کار کرده‌ام و پس از مشورت با آنها این پیشنهاد را پذیرفتم.

وی تاکید کرد: نخستین گام حضورم شرکت در کلاس‌های مربیگری است اما 20 سال سابقه ملی و باشگاهی می‌تواند برای 6 ماه بار فنی من را تأمین کند و از سوی دیگر کادر فنی توانمند و با رزومه‌ای نیز در اختیار دارم.

سرمربی شهر خودرو  افزود: پیش از مسابقات آسیایی قرار بود کوزین هدایت تیم را برعهده داشته باشد و با توجه به تجربه کم دروازه‌بان‌هایمان من دروازه بان باشم که بنا برمسائل پیش آمده در زمینه کرونا، حضور وی منتفی شد.

رحمتی گفت: بازیکنان ما در بازی‌های آسیایی با تمام وجود بازی کردند و در شرایطی که جایگزینی برای آنها نداشتیم سه روز یک بار به میدان رفتند.

وی عنوان کرد: تمام بازیکنان جدید تیم با نظر من و در پست‌هایی که تیم دارای خلأ بوده جذب شده‌اند.

سرمربی تیم فوتبال شهرخودرو اضافه کرد: از همه مربیانم؛ از غلام پیروانی گرفته تا سهراب بختیاری زاده که آخرین سرمربی‌ام بوده نکات مهمی را یاد گرفتم و همه آنها را در زمینه مربیگری مدنظر خواهم داشت.

رحمتی گفت: اولین چیزی که یاد گرفتم نظم است و سپس صداقت در کار و بعد احترام متقابل؛ در نهایت هم شایسته‌سالاری باید مدنظر باشد. بازیکن استقلال بوده‌ام و این تیم را دوست دارم اما در حال حاضر اولویت من شهر خودرو است و مشکلات داخل باشگاه را به خوبی می‌دانم و تا پای جان برای این تیم می‌جنگم.

وی خاطرنشان کرد: اهل وعده‌دادن نیستم چون این کار را حرفه‌ای نمی‌دانم اما از طرف خودم و بازیکنانم قول می‌دهم با تمام وجود برای کسب جایگاه واقعی شهر خودرو تلاش کنیم.

رحمتی افزود: اردوی 12 روزه‌ای در تهران تدارک دیده‌ایم تا بازیکنان شناخت بهتری از یکدیگر پیدا کنند و هماهنگی بین نفرات بیشتر شود. به‌جز 2 بازیکنی که پیش از لیگ قهرمانان از ما جدا شدند محمد قاضی نیز به‌خاطر اینکه در برنامه 3 ساله ما جایی نداشت از تیم جدا شد.

مهدی رحمتی شهرخودرو مشهد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر