کد خبر: 976821 A

اولویت بندی هیات مدیره استقلال مشخص شد

هیات مدیره باشگاه استقلال برای تعیین آینده نیمکت این تیم امروز تشکیل جلسه می‌دهد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، تیم استقلال تهران پس از استعفای احمد سعادتمند، در انتخاب سرمربی جدید برای فصل آینده دچار سردرگمی شده و تکلیف نیمکت این تیم برای فصل آتی هنوز نامشخص است. هیات مدیره باشگاه استقلال برای تعیین آینده نیمکت این تیم امروز تشکیل جلسه می‌دهد تا بین گزینه‌های مطرح شده انتخاب نهایی داشته باشد و تکلیف این موضوع مهم در این باشگاه هرچه سریعتر مشخص شود.

گزینه اول استقلال در تابستان جاری پس از اینکه فرهاد مجیدی از سمت خود استعفا کرد، بازگشت آندره آ استراماچونی بود اما این سرمربی ایتالیایی شروط باشگاه را نپذیرفت و پس از گزینه‌های زیادی حوالی نیمکت این تیم مطرح شد. با وجود اینکه شایعات فراوانی حوالی نیمکت آبی پوشان مطرح می‌شود اما اعضای هیات مدیره باشگاه به همراه سرپرست مدیرعاملی که به تازگی منصوب شده تصمیم دارند طبق اولویت بندی که صورت گرفته عمل کنند.

الکس نوری

در حال حاضر، اولین گزینه مدنظر هیات مدیره ادامه روند مذاکرات و توافق با الکساندر نوری است. نوری در دوران حضور سعادتمند به این باشگاه نزدیک شد و پیشنهادی هم برای او ارسال شده بود اما توافقی حاصل نشد. هیات مدیره تلاش می‌کند تا در وهله اول سرنوشت حضور یا عدم حضور این سرمربی مشخص شود و سپس سراغ گزینه‌های بعدی برود.

فرهاد مجیدی

در صورتیکه به هر شکل همکاری نوری و استقلال برای فصل آتی میسر نشود، آن زمان گزینه دوم هیات مدیره فرهاد مجیدی خواهد بود. مجیدی پس از استراماچونی هدایت این تیم را پذیرفت و به دلیل اختلاف با سعادتمند با وجود اینکه یک فصل دیگر از قراردادش باقی مانده بود پس از بازی فینال جام حذفی از سمتش کناره‌گیری کرد.

محمود فکری

بازگشت مجیدی محتمل است اما اگر به هر شکلی او هم حضور مجدد را نپذیرد آن زمان سومین گزینه این باشگاه محمود فکری خواهد بود. سرمربی تیم نساجی مازندران که پیش از معرفی مجید نامجومطلق به عنوان سرمربی موقت با موافقت باشگاه قائمشهری رو به رو شد تا تیم سابقش را هدایت کند، گزینه بعدی است.

جواد نکونام

بعد از گفتگوی احتمالی با فکری اگر طرفین باز هم به توافق نرسند آن زمان این جواد نکونام خواهد بود که آخرین گزینه هیات مدیره در نظر گرفته می‌شود. نکونام همانند فکری قرارداد دارد و مربی آزاد محسوب نمی‌شود. روز گذشته اعضای هیات مدیره باشگاه فولاد هم با جدایی او مخالفت کرده بودند و در صورتیکه استقلال به این گزینه برسد راه سختی برای توافق با او پیش رو خواهد داشت.

در جلسه هیات مدیره باشگاه استقلال مبحث اصلی که در بین اعضای مورد گفتگو قرار می‌گیرد موضوع انتخاب سرمربی جدید خواهد بود تا هرچه‌سریعتر تکلیف بازیکنان این تیم مشخص شود. در این راستا به گوش می‌رسد پس از برگزاری جلسه هیات مدیره، مذاکرات با گزینه‌ها طبق اولویت بندی به صورت جدی پیگیری می‌شد تا طی 48 ساعت آینده سرمربی جدید به هواداران معرفی شود.

استقلال تهران الکس نوری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر