کد خبر: 976637 A

پیشکسوت تیم پرسپولیس تهران درباره بازی امروز مقابل النصر عربستان در نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا صحبت کرد.

به گزارش ایلنا، حسین عبدی در گفت و گو با برنامه چهار چهار دو رادیو جوان درباره بازی سال گذشته پرسپولیس و النصر عربستان اظهار داشت: در آن سال پرسپولیس دو مسابقه رفت را در عربستان واگذار کرد و عملکرد تیم النصر بسیار مطلوب‌تر بود. در بازی برگشت از لحاظ روانی و تاکتیکی روی بازیکنان کار کرده و توانستیم تیم را مدیریت کنیم.

وی درباره عملکرد کنونی پرسپولیس عنوان کرد: اگر در همین مسابقات پرسپولیس مغلوب می‌شد، انتقادات زیادی بر آن وارد می‌آمد. در حال حاضر همه چیز به خوبی پیش رفته و همه توافق دارند که این تیم قابلیت برداشتن گام های دیگر را دارد. رفته رفته بازی های بهتری از این تیم دیدیم البته باید در نظر داشت که ۱۰ نفره شدن پاختاکور نیز در آخرین بُرد پرسپولیس بی اثر نبوده است. بازی بعدی بسیار سرنوشت‌ساز است و باید قدم محکمی را بردارند و این امر لازمه تمرکز کافی است.

عبدی با اشاره به تاثیر مثبت تغییرات تاکتیکی در کلیت فوتبال بیان کرد: در گذشته هر بازیکن وظیفه خاص خود را داشت این در حالی است که اکنون یک فوروارد در سایر نقاط زمین هم حضور دارد. تیم پرسپولیس نیز این اقدام را در تیمش پیاده سازی می‌کند و بیشتر متمرکز بر تصاحب توپ است و درنهایت از ضربات ایستگاهی و کرنرها استفاده می‌کند.

وی در پایان درباره بازی امشب پرسپولیس و النصر تصریح کرد: باید در نظر داشت همانطور که بازیکنان پرسپولیس برای این بازی هیجان دارند، بازیکنان النصر نیز همین هیجانات را دارند. قطع به یقین هر تیمی که به این مرحله می‌رسد، دارای فاکتورهای ممتازی بوده است. تیمی برنده این مسابقه است که ریکاوری روانی، تصویرسازی ذهنی، تقویت حس برنده بودن و آمادگی جسمانی کافی را دارا باشد. از آنجا که ما با تعداد بازیکنان مشخصی پیش رفتیم احتمال اینکه برخی از آنان به مشکل بخورند وجود خواهد داشت بنابراین باید همه این موارد پیش بینی شده باشد در نهایت امیدوارم که پرسپولیس برنده میدان باشد.

پرسپولیس تهران حسین عبدی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر