کد خبر: 976096 A

مربی تیم پاختاکور درخصوص رویارویی با پرسپولیس و همینطوراستفاده از سیستم کمک داور ویدیوی در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا صحبت کرد.

به گزارش ایلنا، پیتر هویسترا، کمک مربی هلندی پاختاکور ازبکستان در نشست خبری پس از دیدار مقابل پرسپولیس تهران اظهار داشت: کارت قرمز بازی را نابود کرد. من دقیقاً متوجه نشدم‌ که چه اتفاقی افتاد و باید آن صحنه را دوباره ببینم. در کل آن کارت قرمز شیرازه تیم ما را از هم پاشید.

او ادامه داد: کاپیتان ما معمولا ستاره ما هست و از اینکه آن کارت قرمز زودهنگام را گرفت خود را مقصر می‌داند. شاید داور باید به جای کارت قرمز، کارت زرد می‌داد. صحنه مشابهی در بازی اول اتفاق افتاد که داور کارت قرمز نداد و بازیکن خاطی را با کارت زرد مجازات کرد.

مربی تیم پاختاکور درخصوص گل زودهنگام پرسپولیس گفت: آن گل زود هنگام نیمه دوم تمام امید ما را نابود کرد. من به بازیکنانم افتخار می‌کنم که در این رقابت‌ها چهره خوبی از خود و فوتبال ازبکستان به نمایش گذاشتند.

هویسترا درخصوص استفاده از سیستم کمک داور ویدیوی هم گفت: در مورد VAR باید بگویم که نمی‌دانم چرا از این مرحله به کار برده‌ می‌شود، این استاندارد دوگانه در مسابقات ایجاد می‌کند.

افشین پیروانی پرسپولیس تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر