کد خبر: 976041 A

هفته پنجم لیگ برتر والیبال؛

هفته پنجم لیگ برتر والیبال برگزار شد و فولاد سیرجان که چهار بازی گذشته خود را با پیروزی پشت سر گذاشته بود مقابل شهرداری ورامین تن به شکست داد.

به گزارش ایلنا، هفته پنجم سی و چهارمین دوره رقابت‌های لیگ برتر والیبال(یادواره سردار سپهبد شهید قاسم‌سلیمانی) عصر چهارشنبه با برگزار هفت بازی پیگیری شد و در حساس‌ترین بازی‌ها سپاهان اصفهان و شهرداری ورامین مقابل رقبا به برتری دست یافتند.

تیم‌های سپاهان اصفهان و شهرداری ارومیه در ورزشگاه نقش جهان به مصاف هم رفتند که در این بازی شاگردان رحمان محمدی راد در تیم سپاهان با درخشش مجتبی میرزاجانپور با نتیجه سه بر یک مقابل حریف خود به پیروزی رسیدند تا باخت هفته گذشته خود را به فراموشی بسپارند اما تیم شهرداری ارومیه که هفته گذشته مقابل  تیم سیرجان متحمل شکست شده بود و با باخت امروز دومین شکست پیاپی خود را ‌تجربه کرد.

فولاد سیرجان در خانه بازی سختی مقابل شهرداری ورامین داشت‌، شاگردان محمد تندروان در تیم سیرجان تا قبل از این بازی تنها تیم بدون باخت لیگ برتر  لقب گرفته بودند، در این دیدار با نتیجه سه بر دو بازی را به تیم شهرداری ورامین واگذار کردند و اولین شکست سیرجانی‌ها در لیگ برتر رقم خورد، تیم ورامین هم به روند پیروزی های خود در لیگ برتر ادامه داد.

پیکان همچنان می بازد، پیکان تهران که میهمان تیم شهرداری قزوین بود سه بر صفر مغلوب این تیم شد تا سومین باخت پی در پی پیکانی‌ها رقم بخورد.

نتایج کامل بازی های هفته پنجم رقابت‌های لیگ برتر والیبال به قرار زیر است؛

آذرباتری ارومیه صفر - شهداب یزد ۳

هورسان رامسر ۳ - راهیاب ملل کردستان یک

شهرداری قزوین ۳ - پیکان تهران صفر

شهروند اراک صفر - لبنیات هراز آمل ۳

فولاد سیرجان ۲ - شهرداری ورامین ۳

سایپا تهران ۳ - شهرداری گنبد صفر

فولاد مبارکه سپاهان ۳ - شهرداری ارومیه یک

سپاهان اصفهان لیگ برتر والیبال مردان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر