کد خبر: 975977 A

جذب نوری با برکناری سعادتمند منتفی شد

با برکناری احمد سعادتمند از مدرعامیل باشگاه استقلال تهران وضعیت نیمکت این تیم برای فصل آینده کماکان نامشخص است.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، با برکناری احمد سعادتمند از مدرعامیل باشگاه استقلال تهران وضعیت نیمکت این تیم برای فصل آینده کماکان نامشخص است. ساعاتی قبل هیات مدیره باشگاه استقلال تهران طی بیانیه‌ای رسمی اعلام کرد دوران حضور احمد سعادتمند در پست مدیرعاملی باشگاه به پایان رسیده است.

سعادتمند در حالی از سمت خود کنار گذاشته شده است که او قرار بود پس از استعفای فرهاد مجیدی، آندره آ استراماچونی را به عنوان سرمربی مورد علاقه طرفداران به تهران برگرداند. پس از اینکه مشخص شد این مدیرعامل نمی‌تواند استراماچونی را دوباره در استقلال داشته باشد مشخص شد مذاکرات با یک سرمربی خارجی دیگر انجام شده است.

الکساندر نوری که به عنوان گزینه چند تیم ایرانی مطرح شده بود، مذاکراتی با باشگاه استقلال داشته که قرار بود اعضای هیات مدیره درباره آن تصمیم گیری کنند. با وجود اینکه سعادتمند دوشنبه شب هم اعلام کرد توافق با نوری صورت گرفته و او در انتظار پاسخ هیات مدیره است، با برکناری امروز او مشخص شد نوری هم سرمربی بعدی استقلال نخواهد بود.

الکس نوری

درحالیکه این باشگاه نمی‌تواند قرارداد ارزی را بپذیرد و به همین علت مذاکرات بی طرفین طولانی شده و همینطور در مقابل نوری حاضر به همکاری با قرارداد ریالی نشده است، حضور این سرمربی در جمع آبی پوشان غیرممکن به نظر می‌رسد.

پس از منتفی شدن جذب نوری در حال حاضر تنها گزینه مدنظر استقلالی‌ها در بین مربیان ایرانی فرهاد مجیدی خواهد بود که پس از جدایی آندره آ استراماچونی هدایت این تیم را در دست گرفته بود و با وجود اینکه یک فصل دیگر از قراردادش باقی مانده بود اما به دلیل اختلاف با سعادتمند تصمیم به استعفا گرفت.

پس از تصمیم اعضای هیات مدیره و مدت زمان کوتاه باقی مانده برای شروع تمرینات و سروسامان دادن به تیم استقلال برای اجرایی برنامه‌های پیش فصل قابل پیش بینی است که مذاکرات برای بازگشت دوباره مجیدی به استقلال آغاز شده باشد و این سرمربی برای فصل آتی نیز روی نیمکت این تیم بنشیند.

استقلال تهران احمد سعادتمند
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر