کد خبر: 975812 A

می‌خواهیم به لیگ ستارگان برگردیم

بازیکن جدید تیم المعیذر قطر از انگیزه‌هایش برای انتخاب لیگ فوتبال قطر و همچنین امکانات موجود در فوتبال این کشور صحبت کرد.

مسلم مجدمی در گفتگو با ایلنا درخصوص امضای قرارداد با تیم المعیذر قطر گفت: به خاطر یک سری مشکلاتی که داشتیم بعد از 8 سال حضور در صنعت نفت از این تیم جدا شدم. چند پیشنهاد خوب هم از تیم‌های لیگ برتری داشتم ولی با مدیربرنامه‌هایم به این نتیجه رسیدیم این پیشنهاد خوب است.

او ادامه داد: المعیذر دو سه سال پیش در لیگ ستارگان قطر بود. المعیذر یک باشگاه حرفه‌ای با امکانات خوب است که واقعا اگر امکانات را ببینید در حد تیم‌های اروپایی هستند که برای پیشرفت بازیکنان جوان واقعا جای خوبی است. اینجا جای پیشرفت دارد و همه فکر می‌کنند که لیگ دو قطر خیلی پایین است اما واقعا بازیکنان خارجی خیلی خوبی می آورند که مثلا در تیم ما برای مثال یک بازیکن از لیگ برتر هلند آوردند.

مجدمی درباره اهدافش از حضور در لیگ قطر گفت: در اینجا مربیان خارجی خوبی هم دارند و سطح بازی بالایی دارند. امیدوارم که در این تیم موفق باشم و هدف آنها هم صعود به لیگ ستارگان قطر است. در اینجا خیلی به بازیکنان خارجی احترام گذاشته و انتظار دارند که نتایج خوبی کسب کنند. 

او در پاسخ به این سوال که با این انتخاب با مهرداد پولادی همبازی شده است گفت: آقای پولادی مثل اینکه بعد از شیوع کرونا از تیم جدا شده است.  قبلا در این تیم حضور داشته که الان جدا شده و دیگر بازیکن المعیذر نیست.

مجدمی در پاسخ به این سوال که برای حضور در ترکیب المعیذر مسیر سختی در پیش خواهد داشت یا خیر گفت: برای فیکس شدن در پست خودم تمام تلاشم را به کار می‌گیرم و یکی از بازیکنان آنها از قطر اف سی اضافه شده و بازیکن خیلی خوبی است که سابقه همبازی شدن با محمد طیبی هم را دارد. انگیزه زیادی دارم و مشخصا همه چیز که پول نیست و برای پول المعیذر را انتخاب نکردم. اینجا امکانات به اندازه‌ای خوب و فوق العاده است که از اینجا به اروپا بروم و پیشنهادهای بهتری را برای فصول آینده در پیش داشته باشم.

صنعت نفت آبادان المعیذر قطر مسلم مجدمی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر