کد خبر: 975781 A

مدیر عامل باشگاه پیکان با هیات همراه در تمرین امروز دختران والیبالیست پیکان حاضر شد.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی باشگاه پیکان، تیم والیبال بانوان پیکان که جهت آماده سازی خود برای حضور در لیگ برتر والیبال در دو نوبت صبح و عصر در مجموعه پیکان تمرینات خود را دنبال می‌کند در جلسه تمرینی امروز خود میهمان ویژه ای داشت. دکتر محمدی مدیر عامل باشگاه پیکان با هیات همراه در تمرین امروز دختران والیبالیست پیکان حاضر شد و ضمن آشنایی بیشتر با اعضای تیم با آنها به خوش و بش پرداخت و دقایقی شاهد تمرین تیم بود.

دکتر محمدی در دیدار با تیم والیبال بانوان پیکان خطاب به بازیکنان و کادر فنی گفت: شما نیز عضوی از پر افتخارترین باشگاه والیبال ایران و آسیا هستید و عملکرد شما بعنوان تیم والیبال بانوان به پای کل مجموعه والیبال نوشته خواهد شد. امسال با یاری خدا و همکاری هیئت مدیره توانستیم ضمن حفظ تیم والیبال بانوان پیکان در لیگ برتر تیم خوبی را ببندیم و روانه مسابقات کنیم چون اعتقاد داریم هزینه در تیم بانوان هزینه نیست بلکه سرمایه گذاری است. خوشحالم که خانم شعبانیان تیمی جوان،انرژیک و با انگیزه جمع کرده است امیدوارم که با تلاش مضاعف، همدلی و اشتیاق خبرهای خوبی از نتایج شما در لیگ پیش رو بشنویم تا انگیزه ای باشد برای راه اندازی رشته های دیگر در بخش بانوان.

میترا شعبانیان سرمربی تیم والیبال بانوان نیز گفت: از دکتر محمدی هم بخاطر حضور امروز ایشان در تمرین و هم بخاطر اهمیتی که به والیبال بانوان داده اند تشکر می‌کنم انصافا تلاش شد که همه امکانات باشگاه از قبیل امکانات تمرینی و پشتیبانی در اختیار ما قرار بگیرد.

شعبانیان همچنین افزود: همه اعضای تیم اعم از کادر فنی و بازیکنان می‌دانند که بخاطر پوشیدن لباس پیکان چه وظیفه خطیری بر عهده دارند. خداروشکر تا اینجا تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتیم و تقریبا طبق برنامه زما بندی تا شروع مسابقات پیش رفتیم. حضور دکتر محمدی را در تمرین امروز به فال نیک می‌گیریم و با روحیه بیشتر به کار خود ادامه خواهیم داد و امیدواریم که در پایان به هدف خود که کسب قهرمانی لیگ هست برسیم.

پیکان تهران اکبر محمدی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر