کد خبر: 975181 A

مهاجم جدید تیم سانتاکلارا درخصوص انتخاب لیگ پرتغال و مشورت با مهدی طارمی صحبت کرد.

به گزارش ایلنا، شهریار مغانلو، مهاجم ایرانی تیم سانتاکلارا گفت: اگر می‌خواستم به مسائل مالی فکر کنم می‌توانستم ۴-۵ برابر قراردادم در سانتاکلارا در ایران پول بگیرم، ولی این موضوع برای من مهم نبود.

او ادامه داد: درباره پیشنهاد این باشگاه فکر و تحقیق کرده و در نهایت سانتاکلارا را انتخاب کردم. این تیم مربی باشخصیت و کاربلدی دارد و می‌خواهم از اینجا به آنچه دلم می‌خواهد برسم.

مغانلو درباره سایر پیشنهادات گفت: از قطر، بلژیک و پرتغال پیشنهاد داشتم، اما در نهایت سانتاکلارا را انتخاب کردم. دوست دارم در این تیم برای کشورم بازیکن خوبی باشم و به آنچه در ذهن دارم دست یابم.

او درباره اینکه مسائل مالی موجب شده تا لژیونر شود گفت: اگر می‌خواستم به مسائل مالی فکر کنم می‌توانستم ۴-۵ برابر قراردادم در سانتاکلارا در ایران پول بگیرم، ولی این موضوع برای من مهم نبود و فقط می‌خواهم به اهدافم برسم. از باشگاه‌های پرسپولیس، تراکتور و سپاهان تشکر می‌کنم که به من پیشنهاد دادند، اما در نهایت تصمیم گرفتم به پرتغال آمده و سانتاکلارا را انتخاب کنم.

مهاجم فصل گذشته تیم پیکان درخصوص مشورت با مهاجم سابق پرسپولیس گفت: با مهدی طارمی درباره شرایط لیگ پرتغال صحبت کرده و مشورت خوبی از وی گرفتم، ولی با امیر عابدزاده صحبتی نکردم.

مغانلو درباره اینکه چه اهدافی را برای لژیونر شدن دنبال می‌کند، گفت: تمام سعی و تلاشم را به کار می‌گیرم تا به پیراهن تیم ملی هم برسم.

شهریار مغانلو سانتاکلارا پرتغال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر