کد خبر: 974807 A

پست‌های قدیمی سعادتمند و اراده به تیم رقیب؛

مدیرعامل استقلال که این روزها زیر فشار انتقادات هواداران این تیم قرار دارد و او را به پرسپولیسی بودن هم متهم می‌کنند. اتهامی که شاید پر بیراه هم نباشد.

به گزارش ایلنا، استقلال تهران پس از سپری کردن چند ماه پر بحث و جدل و پر حاشیه در نهایت با شکست مقابل تراکتور در فینال جام حذفی و حذف از لیگ قهرمانان آسیا با شکست مقابل پاختاکور کارش را در این فصل با ناکامی به پایان رساند و در این شرایط حاشیه‌های اخیر بیش از گذشته مورد توجه قرار گرفته است.

درگیری‌های داخلی که منجر به استعفای مجیدی شد و وعده محقق نشده بازگشت استراماچونی در کنار شایعات پررنگ جدایی ستاره‌های تیم هواداران آبی‌را به اوج خشم و ناراحتی از مدیریت باشگاه رسانده است.

در این شرایط تصاویری قدیمی از فعالیت سعادتمند، مدیرعامل باشگاه استقلال در فضای مجازی پخش شده که نشان از ارادت او به تیم رقیب یعنی پرسپولیس دارد. اگرچه مشابه این تصاویر زمان حضور او در هیات مدیره پخش شده بود و سعادتمند آنها را نسبت به علاقه به پرسپولیس نامربوط دانسته بود ولی مروری بر آنها نشان می‌دهد شایعه پرسپولیسی بودن سعادتمند چندان هم دور از واقعیت نمی‌تواند باشد.

در هر صورت علاقه به تیم رقیب از سوی مدیرعامل یک باشگاه پیش از دوران فعالیتش به خودی خود نکته‌ای منفی نیست و افراد با عملکرد خودشان در یک مجموعه سنجیده می‌شوند و از همین رو اگر احمد سعادتمند بابت موضوعی مجبور به پاسخگویی به هواداران تیمش باشد عملکرد مدیریت خودش و اتفاقات و حواشی پیرامون باشگاه و بلاتکلیفی تیم در خیلی از موارد از جمله سرمربی فصل آینده است تا اینکه بخواهد در مورد علاقه به پرسپولیس صحبتی کند.

photo_۲۰۲۰-۰۹-۲۸_۱۴-۴۴-۲۴

استقلال پرسپولیس احمد سعادتمند
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر