کد خبر: 974463 A

غیبت چند بازیکن استقلال تاثیرگذار بود

هافبک ازبکستانی سابق استقلال در خصوص برد پاختاکور مقابل این تیم واکنش نشان داد.

سرور جباروف هافبک ازبکستانی سابق استقلال در گفت و گو با ایلنا در خصوص برتری پاختاکور مقابل آبی پوشان در لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: قبل از بازی هم گفته بودم در این بازی هر تیمی که شایسته‌تر است به پیروزی می‌رسد و همان طور که دیدید تیم پاختاکور تلاش بسیاری را برای رسیدن به پیروزی انجام داد.

وی ادامه داد: تیم پاختاکور از همان ابتدای بازی به دنبال رسیدن به گل بود اما استقلال احتیاط را در برنامه کارش قرار داده بود. به نظرم این تیم حتی می‌توانست بعد از زدن گل دوم به گل‌های بیشتری هم دست پیدا کند.

جباروف در خصوص عملکرد استقلال ادامه داد: نبود چند بازیکن اصلی استقلال در این بازی تاثیرگذار بود اما به هر حال استقلال هم یکی از تیم‌های مطرح آسیا است و چند عنوان قهرمانی را در کارنامه خودش دارد امیدوارم آ‌نها در سال‌های آینده نتایج بهتری بگیرند.

هافبک سابق تیم ملی ازبکستان در خصوص اینکه دوست دارد پاختاکور در این مرحله با کدام تیم روبرو مشود گفت: به نظرم اگر پاختاکور با یکی از تیم‌های عربستانی روبرو شود بهتر است زیرا که پرسپولیس تیم بسیار خوبی است و آنها موفق شدند میزبان بازی‌ها السد را در خانه‌اش شکست دهند.

استقلال سرور جباروف
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر