کد خبر: 974375 A

سرمربی تیم فوتبال السد قطر در نشست خبری پس از بازی با پرسپولیس از عدم استفاده از سیستم کمک داور ویدیویی در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا گلایه کرد.

به گزارش ایلنا، ژاوی هرناندز، سرمربی تیم فوتبال السد قطر در نشست خبری پس از بازی مقابل پرسپولیس گفت: برای خودم و بازیکنانم خیلی ناراحت هستم. بازی در شرایط مساوی پیش می‌رفت. ما تسلط روی رقیب داشتیم، بازی را کنترل می‌کردیم که یک اشتباه رخ داد و ما حذف شدیم.

او ادامه داد: شما نمی‌توانید در فوتبال مرتکب اشتباه شوید. برای بهترین رقابت‌های فوتبال آسیا کمک داور ویدئویی (VAR) نداریم و اگر داشتیم، یک پنالتی نصیب ما می‌شد. ‎اگر داور ویدئویی داشتیم، الان راجع به نتیجه دیگری صحبت می‌کردیم.‎

سرمربی السد درخصوص عملکرد پرسپولیس  اضافه  کرد: رقیب در ضربات ایستگاهی تمرین شده از غفلت ما استفاده کرد. از لحاظ فوتبالی ما از پرسپولیس بهتر بودیم، اما باید این واقعیت‌های تلخ فوتبال را قبول کنیم. 

ژاوی در پاسخ به این سوال که به دلیل خستگی این نتیجه رقم خورده یا خیر، گفت: به هیچ‌وجه خستگی و بازی‌های سه روز یک بار را بهانه نمی‌کنم. همانقدر که ما خسته بودیم، پرسپولیس هم خسته بود. این فوتبال است. آنها می‌دانستند که چگونه از ضربات ایستگاهی خود حداکثر استفاده را کنند. باید به پرسپولیس بابت این پیروزی تبریک گفت. 

ژاوی که معتقد بود یک پنالتی برای تیمش گرفته نشده، ادامه داد: در رابطه با پنالتی چه چیزی می‌توانم بگویم. هر چه بگویم بیهوده هست. اگر «VAR» داشتیم این سوالات الان مطرح نبود. 

او ادامه داد: از نظر من در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا باید خوش شانس‌تر باشیم. در این مسابقات و به‌خصوص در مرحله حذفی، باید تمرکز کامل داشته باشیم و جای هیچ اشتباهی نیست. ما بسیار خوب بازی کردیم و شایسته خروج از رقابتها نبودیم. من بخاطر تماشاگران و‌ دست اندرکاران باشگاه بسیار ناراحت هستم. این تنها ما نبودیم که مرتکب اشتباه شدیم. «VAR» مطمئنا مانع دیگر اشتباه می‌شد.

لیگ قهرمانان آسیا السد قطر ژاوی هرناندز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر