کد خبر: 974371 A

مدافع تیم پرسپولیس درباره دیدار برابر السد قطر صحبت کرد.

به گزارش ایلنا، محمد حسین کنعانی زادگان با تبریک این پیروزی بابت برد به هواداران تیمش گفت: ابتدا باید برد را به هواداران و البته کادرفنی تیم تبریک بگویم که برای این بازی وقت زیادی گذاشتند و آنالیز مناسبی از آن داشتند. نقاط ضعف و قوت حریف خوب برنامه ریزی کرده بودیم تا به آنها آسیب بزنیم و خدا را شکر که دست پر خارج شدیم و به مرحله بعدی صعود کنیم.

وی ادامه داد: بازی خیلی سختی بود و یک فینال غرب آسیا بود. بین دو تیم ابرقدرت آسیا که ما از موقعیت‌های خودمان بهتر استفاده کردیم. موقعیت‌های دیگری هم داشتیم که به تیرک دروازه حریف خورد. خدا را شکر که بردیم و جای هواداران خالی بود. باز هم باید از کادرفنی تشکر کنیم که برای موفقیت تیم صبح و شب وقت می‌گذارند.

مدافع میانی پرسپولیس درباره اینکه آیا با پیروزی برابر السد در ادامه کار آسانی برای موفقیت خواهند داشت، اینطور پاسخ داد: سرمربی ما هم گفت که وقتی در انتهای جدول کار را شروع کردیم هر بازی را به عنوان فینالی بزرگ دنبال کردیم. این بازی (السد) برای ما تمام شده و باید زود فراموش کنیم و بازی بعدی پیش روی ما قرار دارد. تیم های قدرتمندی روبروی ما خواهند بود اما ما هم تیم قدرتمندی هستیم که چهار سال قهرمان ایران شدیم و نائب قهرمانی آسیا را داریم. انشاالله بتوانیم بازی به بازی جلو برویم و به مراحل بالاتر برسیم.

لیگ قهرمانان آسیا پرسپولیس تهران محمدحسین کنعانی زادگان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر