کد خبر: 974184 A

رییس کمیته فوتسال توضیحاتی درباره برنامه های آتی تیم ملی فوتسال ارائه کرد.

به گزارش ایلنا،داود پرهیزکار در این باره گفت: همانطور که پیش از این هم اعلام شد با وجود برخی مشکلات، موفق به انجام هماهنگی های لازم جهت اعزام تیم ملی فوتسال به ازبکستان و انجام دو دیدار تدارکاتی شدیم. این اتفاق در شرایط فعلی بهترین اقدام ممکن است و قطعا برای تیم ملی مفید خواهد بود.

وی ادامه داد: در نظر داریم تا پیش از اعزام به مسابقات جام ملتهای آسیا اردو و بازی تدارکاتی دیگری نیز داشته باشیم که به احتمال زیاد در کشور کویت ،میزبان جام ملتهای آسیا باشد. البته این موضوع منوط به تامین هزینه‌های اعزام است. به همین منظور در تلاشیم با جذب حامیان مالی مانند تورنمنت فوتسال مشهد که با حضور دو تیم خارجی برگزار کردیم، تیم ملی را به کویت اعزام کنیم. تیم‌های ملی رده‌های مختلف همیشه از جذب اسپانسر در تامین هزینه‌هایشان بهره بردند و اینطور نیست که این اتفاق برای نخستین بار و مختص به تیم ملی فوتسال باشد.به طور کلی اینکه دنبال تامین هزینه‌های اعزام تیم ملی فوتسال با هدف رساندن بازیکنان به حداکثر آمادگی باشیم، اتفاق مثبتی است.ضمن اینکه اکنون باید متمرکز باشیم و از زمان کم باقیمانده تا آغاز جام ملتها غافل نشویم.

وی در پایان اشاره کرد: هفته آینده نشست مشترکی با سرمربی تیم ملی خواهم داشت و نظر ناظم الشریعه را درباره اضافه شدن یا نشدن مربی جدید جویا خواهم شد. ما این آمادگی را داریم که در صورت درخواست سرمربی، موضوع را در کمیته فنی و توسعه بررسی کنیم. در آن صورت، گزینه های مورد نظر سرمربی بررسی خواهد شد. اما تا امروز هیچ صحبتی در خصوص این موارد انجام نشده و باقی موارد صرفا گمانه‌زنی رسانه‌ای است. ضمن اینکه تیم ملی فوتسال با همین کادر فنی فعلی عازم ازبکستان خواهد شد.

 

 

کمیته فوتسال داود پرهیزکار
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر