کد خبر: 973744 A

شاگردان سولسشیر در ثانیه های پایانی بازی با برایتون برتری خود را رقم زدند.

به گزارش ایلنا، تیم فوتبال برایتون در اولین دیدار این هفته از رقابت های لیگ جزیره میزبان منچستریونایتد بود که این بازی با پیروزی 3 بر 2  شیاطین سرخ خاتمه یافت.

در این بازی که علیرضا جهانبخش در دقیقه 75 آن به جای آرون کانلی به میدان رفت، برایتون با گلزنی نیل ماپای در دقیقه 40 از روی نقطه پنالتی پیش افتاد هرچند برتری این تیم تنها سه دقیقه دوام آورد، چرا که لوئیز دانک بازیکن برایتون در دقیقه 43 به اشتباه دروازه تیم خودی را باز کرد. در نیمه دوم هم مارکوس رشفورد با یک حرکت انفرادی زیبا دومین گل منچستریونایتد را به ثمر رساند.

این نتیجه تا دقیقه پنجم وقت‌های تلف شده نیمه دوم ادامه داشت تا اینکه علیرضا جهانبخش با یک ارسال از سمت راست توپ را روی سر سولی مارچ کاشت تا او گل تساوی را بزند. در حالی که دو تیم منتظر شنیدن سوت پایان بازی بودند، منچستریونایتد یک حمله سریع ترتیب داد که منجر به اعلام یک پنالتی به سود تیم میهمان شد. این اتفاق در پی برخورد توپ با دست ماپای بازیکن برایتون بعد از ضربه سر هری مگوایر رقم خورد. داور پس از بازبینی صحنه توسط VAR پنالتی اعلام کرد و برونو فرناندز، هافبک پرتغالی شیاطین سرخ هم گل پیروزی‌بخش شیاطین سرخ را به ثمر رساند. به این ترتیب اولین پیروزی این فصل شیاطین سرخ به ثبت رسید برایتون هم با این نتیجه دومین شکست در این فصل را متحمل شد.

 

لیگ جزیره برایتون مکنچستر یونایتد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر