کد خبر: 973581 A

استقلال تهران با در اختیار داشتن به مهاجم آماده خود امشب به مصاف پاختاکور ازبکستان خواهد رفت.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا تیم استقلال تهران پس از شکست الاهلی عربستان باید به مصاف پاختاکور ازبکستان برود. پاختاکور برای صعود به این مرحله 10 امتیاز به دست آورده و 6 گل به ثمر رسانده است و موفق به ثبت سه کلین شیت شده است اما در بازی امشب مشخصا کار سختی خواهد داشت.

استقلال برای بازی با الاهلی عربستان با نظر مجید نامجومطلق با سه مهاجم بازی کرد که نتیجه پرگلی هم برای آبی پوشان رقم زد و آنها ضمن بسته نگه داشتن دروازه خود موفق شدند سه گل به ثمر برسانند.

قایدی

آبی پوشان که به اندازه پاختاکور برای صعود به این مرحله گلزنی کرده‌اند از قدرت خط حمله خود اطمینان دارند. شیخ دیاباته با 15 گل زده در لیگ برتر ایران به عنوان آقای گلی دست پیدا کرده بود و بعد از او قایدی با 10 و مطهری با 9 گل زهر مهاجمان استقلال را به حریفات اثبات کرده‌اند.

قایدی2

با وجود اینکه پاختاکور با دو کلین شیت متوالی صعود از دور گروهی را جشن گرفته بعید به نظر می‌رسد آنها مقابل مثلث قدم(قایدی، دیاباته و مطهری) بتوانند شب آسانی را سپری کنند و رویارویی این سه بازیکن با خط دفاعی حریف می‌تواند به جذابیت بازی اضافه کند.

مطهری

لیگ قهرمانان آسیا پاختاکور ازبکستان استقلال تهران امیر ارسلان مطهری شیخ دیاباته مهدی قایدی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر