کد خبر: 973573 A

دبیر فدراسیون والیبال تاکید کرد که این فدراسیون در اجرای مفاد آئین‌نامه مسابقات کاملا جدی است.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، میلاد تقوی در مراسم قرعه‌کشی لیگ برتر بانوان، افزود: آنچه امروز در والیبال بانوان شاهد هستیم، حاصل دسترنج شما (باشگاه‌های حاضر در لیگ بانوان) در طول سال‌های گذشته است. بنابراین تمام توانمان این است که اعتبار لیگ بانوان همتراز لیگ مردان باشد. 

وی با بیان اینکه فدراسیون ارزش این لیگ را باید به اندازه جایگاه خودش حفظ کند، گفت: میزان ورودی لیگ برتر بانوان مبلغ واقعا ناچیزی است که جمع آن شاید 60 الی 70 درصد جایزه نقدی در نظر گرفته شده فدراسیون برای تیم‌های برتر این مسابقات هم نباشد. بنابر این پرداخت به موقع مبلغ ورودی و یا کف قراردادها، برای احترام به این ارزش‌هاست. 

دبیر فدراسیون والیبال در ادامه به پروتکل بهداشتی – ورزشی مسابقات اشاره کرد و افزود: تیم‌ها قبل از حضور در هر مسابقه ملزم به انجام تست کرونا هستند و این تست‌ها حتما باید در مراکز مورد تایید ستاد ملی مقابله با کرونا انجام شود. 

تقوی در تشریح علت قرارگرفتن تیم‌های سایپا، ذوب‌آهن، باریج‌اسانس و پیکان در رده اول تا چهارم جدول بدون انجام قرعه‌کشی، گفت: این تصمیم برای احترام به تیم‌هایی است که سال گذشته با تمام سختی‌ها در لیک حاضر شدند، اما به دلیل ناتمام ماندن مسابقات به خاطر شیوع کرونا، رده‌بندی مسابقات اعلام نشد.

مراسم قرعه‌کشی مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های برتر بانوان ایران جام سردار شهید حاج قاسم سلیمانی، امروز (شنبه) در سالن استاد فارسی آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک برگزار شد.

بر این اساس، تیم‌های سایپا، ذوب‌آهن، باریج‌اسانس، پیکان، سروقامتان بابل، اطلس تهران، ستارگان فارس، اکسون و شهرداری قزوین امسال در لیگ برتر بانوان شرکت می‌کنند.

فدراسیون والیبال لیگ برتر والیبال بانوان میلاد تقوی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر