کد خبر: 973250 A

رقابت‌های چوگان جام قهرمانی استان تهران(گرامیداشت سرلشگر شهید فریبرز تاج محرابی) با قهرمانی تیم شهداء به اتمام رسید.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون چوگان، دهمین دوره رقابت‌های چوگان جام قهرمانی استان تهران 'بزرگداشت امیر سرتیپ شهید فریبرز تاج محرابی' با حضور چهار تیم و طی دو روز در باشگاه چوگان‌ و سوارکاری شهداء برگزار شد.

اولین روز رقابتهای چوگان جام قهرمانی استان تهران(گرامیداشت سردار شهید فریبرز تاج محرابی) با پیروزی تیمهای شهداء و نزاجا به پایان رسید.

این رقابتها در نخستین روز با بازی بین تیمهای نوروز آباد و شهداء آغاز شد که در یک بازی نزدیک و در حالی که تیم نوروزآباد بدلیل اختلاف هندیکاپ ،  ۰/۵ گل  از ابتدای بازی پیش بود ، تیم شهداء توانست با نتیجه ۶ بر ۵/۵ به پیروزی برسد.

اما در بازی دوم در حالی تیمهای قصرفیروزه ونزاجا به مصاف یکدیگر رفتند که قضاوت این رقابتها را سیامک ایلخانی زاده و اسماعیل امامی انجام دادند که در پایان تیم نزاجا توانست با حداقل اختلاف و با نتیجه ۶ بر ۵ در مقابل تیم قصرفیروزه به برتری برسد.

بر اساس این گزارش، در روز دوم برگزاری این مسابقه، ابتدا تیمهای نوروز آباد و قصرفیروزه به مصاف یکدیگر رفتند که در پایان تیم قصرفیروزه توانست با برتری مقابل نوروزآباد مقام سوم این دوره از رقابتها را کسب کند.

در بازی دوم و نهایی نیز تیمهای شهداء و نزاجا مقابل یکدیگر قرار گرفتند که در پایان این بازی نیز تیم  شهداء در یک بازی نزدیک و جذاب توانست با پیروزی مقابل نزاجا به مقام قهرمانی استان تهران دست یابد.

به این ترتیب، مقام نخست به تیم شهداء تعلق گرفت و تیم های نیروی زمینی ارتش (نزاجا) و قصرفیروزه به ترتیب در رده دوم و سوم ایستادند.

گفتنی است، احمدی مدیرکل روابط عمومی وزارت ورزش، قاسمی مشاور وزیر ورزش در امور ایثارگران جوانان و سطوتی، مدیر کل امور فرهنگی وزارت ورزش از جمله مهمانان حاضر در این دوره از رقابتهای چوگان بودند.

گفتنی است، این رقابتها با رعایت کامل موازین و پروتکل‌های بهداشتی و همچنین فاصله گذاری اجتماعی برگزار شد.

 

فدراسیون چوگان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر