کد خبر: 973121 A

مهاجم ایرانی شارلوا با یک گل خیره کننده برتری تیمش را رقم زد.

به گزارش ایلنا، تیم شارلوا با حضور دو بازیکن ایرانی خودش شب گذشته برابر پارتیزان به برتری رسید.

در دقیقه ۱۱ شارلروا صاحب یک ضربه کرنر در سمت راست زمین شد که ارسال زمینی ریوتا موریوکا را کاوه رضایی با شوت محکم زد، اما دروازه‌بان پارتیزان صربستان واکنش خوبی روی شوت مهاجم ایرانی داشت ولی در ریباند نتوانست ضربه دوریان دِسولیل را مهار کند تا تیم بلژیکی به گل برسد.

پارتیزان صربستان در دقیقه ۵۳ کار را به تساوی کشید و در ادامه تلاش شارلروا با حملاتی که قلی‌زاده و کاوه رضایی به وجود می‌آوردند، ثمری نداشت تا بازی با تساوی یک بر یک در نیمه دوم پایان یافته و به وقت‌های اضافه کشیده شود.

نیمه اول وقت‌های اضافه بدون اینکه گلی داشته باشد، خاتمه یافت و تنها اتفاق شاخص آن کارت زردی بود که علی قلی‌زاده در دقیقه ۹۳ دریافت کرد.

اما با شروع نیمه دوم وقت‌های اضافه شارلروا یک ضربه ایستگاهی پشت محوطه جریمه پارتیزان صربستان به دست آورد که کاوه رضایی با شوت استثنایی و به کمک تیرک عمودی دروازه توپ را تبدیل به گل کرد تا خوشحالی را به اردوی گورخرها بیاورد.

 

یاران رضایی و قلی‌زاده موفق شدند از تک گل ارزشمندی که کاوه به ثمر رسانده بود، تا پایان مسابقه محافظت کنند و در نهایت به پیروزی ۲ بر یک برسند تا راهی مرحله نهایی پلی‌آف لیگ اروپا شوند.

 

 شارلروا در شب پیروزی مهم مقابل پارتیزان صربستان، علی قلی‌زاده را تا دقیقه ۱۱۱ و کاوه رضایی را تا دقیقه ۱۱۷ در ترکیب داشت تا لحظات پایانی را با ترکیب هجومی دنبال کند.

 

تیم فوتبال شارلروا بلژیک ساعت ۲۰:۳۰ پنج‌شنبه شب هفته آینده(دهم مهرماه) در آخرین مسابقه مرحله پلی‌آف لیگ اروپا باید مقابل لخ پوزنان لهستان قرار بگیرد تا در صورت برتری در این دیدار حساس راهی مرحله گروهی این رقابت‌ها شود.

 

 

کاوه رضایی در حالی توانست یک گل طلایی را در مسابقه اروپایی شارلروا به ثمر رساند که در پنج مسابقه اخیرش برای این تیم فوق‌العاده کار کرده و ۵ گل در ژوپیر لیگ بلژیک به ثمر رسانده بود.

 

حجم ویدئو: 1.04M | زمان ویدئو: 00:00:15
کاوه رضایی شارلوا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر