کد خبر: 973052 A

هافبک پرسپولیس از برتری مقابل الشارجه صحبت کرد.

به گزارش ایلنا، سیامک نعمتی، هافکب پرسپولیس در نشست خبری بعد از بازی با الشارجه درباره عملکردش در این بازی گفت: من ابتدا از همه بازیکنان و کادرفنی تشکر می کنم که زحمت زیادی در این بازی کشیدند. توسط کادرفنی به خوبی حریف را آنالیز کردند و بچه ها هم با تمرکز بالا در بازی حاضر شدند. روز گذشته هم گفته بودم که ما می خواهیم از گروه صعود کنیم. در گروه سختی قرار داشتیم و اول شدیم و انشاالله بتوانیم بار دیگر دل هواداران را شاد کنیم و به مراحل بالاتر و فینال هم راه پیدا کنیم.

وی درباره روند تیمش در ادامه مسابقات نیز گفت: روزی که مسابقات شروع شد، فشار و سختی کار خیلی زیاد بود. زمان کمی برای ریکاوری داریم. بازیکنان ما ذهنی خود را خوب ریکاوری می کنند. از نظر بدنی همه شرایط یکسانی داریم و از نظر ذهنی خیلی قوی هستیم. همه بازیکنان این دوری و فشار زیادی را تحمل می کنند. امیدوارم در دیدارهای بعدی هم این تمرکز را داشته باشیم تا به مراحل بالاتر برسیم. فکر می کنم امسال تیم خوبی داریم و امیدوارم با درایت کادرفنی نتایج خوبی کسب کنیم.

نعمتی در واکنش به سوالی که پیش از این طی دو بازی رفت و برگشت مقابل السد موفق به عبور از حریف شده بودند و اکنون اما در تک بازی باید برابر حریف و بدون تماشاگر قرار گیرند و این کارشان را سخت خواهد کرد یا خیر اینطور پاسخ داد: من فکر می کنم یکی از نقاط تیم ما حضور پررنگ هواداران خصوصا در استادیوم آزادی است. ما در این فصل اما تاکنون نتوانستیم مقابل هواداران بازی کنیم و دو بازی ابتدایی قبل از کرونا هم خارج از خانه بودیم و این شرایط ما را کاملا سخت کرده است. اگر دیدارها رفت و برگشت بود ما یا بازی‌ها را می بردیم یا اینکه نمی‌گذاشتیم حریف امتیاز کاملی بگیرد. امسال اما شرایط سخت شده ولی به خاطر تک بازی بودن شرایط ذهنی بچه ها خوب شده. من فکر می کنم سالی است که پرسپولیس بار دیگر قادر خواهد بود به مراحل بالاتر صعود کند و قهرمانی آسیا دور از دسترس نیست. با همت بچه ها و کار کادرفنی و هوادارانی که قلب شان برای این تیم می تپد، می دانیم دل شان به تیم خوش است و تلاش خواهیم کرد.

پرسپولیس سیامک نعمتی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر