کد خبر: 973039 A

مدیرعامل باشگاه فولاد گفت: هنوز می گویم تیم گردن کلفتی می بندیم تا در پایان نقل و انتقالات، هواداران از روند جذب بازیکنان کاملا راضی باشند.

به گزارش ایلنا، سعید آذری درباره شرایط تیم فولاد اظهار داشت: اردوی تیم در تهران آغاز شده و طی امروز و روز گذشته پاتوسی، کولی‌بالی، مریدی و نیک‌نفس به اردوی تیم اضافه شده‌اند. دو اردوی دیگر در کرج و اصفهان نیز پیشرو خواهیم داشت. باید این را بگویم از روزی که به فولاد آمده‌ام، با حواشی و حاشیه‌سازان مقابله کرده و خواهم کرد. فکر می‌کنم بعضی نمی‌توانند موفقیت فولاد را ببینند. جلوی همه آن‌هایی که سنگ جلوی تیم فولاد بگذارند، خواهم ایستاد و نمی‌گذارم که حق تیم پایمال شود.

وی درباره اهداف نقل و انتقالاتی تیم فولاد گفت: همان اول گفتم تیم گردن کلفتی می‌بندیم و اکنون نیز همین جمله را می‌گویم، بازیکنان خوبی را جذب خواهیم کرد اما طبق ملاحظاتی آن‌ها را به وقتش اعلام خواهیم کرد و هواداران بدانند که فکر ما این است یک تیم گردن کلفت و چغر راهی لیگ کنیم. مطمئن باشید که هواداران در پایان نقل و انتقالات از وضعیت تیم بسیار راضی هستند.

مدیرعامل باشگاه فولاد در گفت و گو با سایت رسمی این باشگاه ادامه داد: سیاست کاری خاص خودم را دارم. در فصل نقل و انتقالات اسیر حاشیه و جنجال نمی‌شوم. آهسته و پیوسته قدم بر می‌دارم و وسواس خاصی در جذب بازیکنان دارم تا بتوانیم بهترین گزینه‌ها را برای تیم برگزینیم. اینگونه نخواهد بود درگیر حواشی شوم و رقم‌های هنگفت که کاذب هستند را بدهم، قطعا به هیچ وجه اصولم را زیر پا نخواهم گذاشت.

فولاد سعیدآذری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر