کد خبر: 973032 A

سرخپوشان با برتری مقابل الشارجه به دور بعدی لیگ قهرمانان آسیا صعود کردند.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، پرسپولیس در هفته ششم و پایانی لیگ قهرمانان آسیا از ساعت 21:30 امشب در ورزشگاه جاسم بن حمد دوحه قطر به مصاف الشارجه امارات رفت و در حالی پا به این مسابقه گذاشته که برای صعود به دور حذفی رقابت‌ها به برتری و کسب هر 3 امتیاز این مسابقه نیاز داشت. سرخپوشان این بازی را با برتری 4 بر صفر به پایان رساندند.

 

کارت زرد: امید عالیشاه(83) و آرمان رمضانی(5+90) از پرسپولیس

 

ترکیب پرسپولیس:

حامد لک، شجاع خلیل‌زاده، محمدحسین کنعانی‌زادگان، سعید آقایی (80- علی شجاعی)، سیامک نعمتی (87- سید جلال حسینی)، احمد نوراللهی، میلاد سرلک، احسان پهلوان (87- آرمان رمضانی)، بشار رسن (80- امید عالیشاه)، وحید امیری، عیسی آل‌کثیر (81- مهدی عبدی)

 

ترکیب الشارجه:

عادل الحوسنی، شاهین عبدالرحمن، سالم سلطان، خالد ابراهیم الضنحانی (81- سالم صالح)، علی محمد الضنحانی، خالد باوزیر (63- محمد خلفان)، اوتابک شوکوروف، ماجد سرور (90- محمد عبدالباسط)، کایو لوکاس فرناندز، ایگور کرونادو، ولیتون موریاس (90- عبدالله غانم)

 

شرح گل‌ها:

(شجاع خلیل زاده در دقیقه 2) : احسان پهلوان با دریبل‌های ریز وارد محوطه جریمه شارجه امارات شد و ارسال پای چپ دقیقی از جناح چپ به مقابل تیرک دوم فرستاد تا شجاع خلیل‌زاده با ضربه سر دروازه را باز کند.

پرسپولیس 2 - شارجه صفر (دقیقه 41: عیسی آل‌کثیر): سانتر دیدنی بشار رسن از کرنر سمت راست زمین را عیسی آل‌کثیر با ضربه سر محکم زد تا توپ پس از دفع ناقص عادل الحوسنی وارد دروازه شارجه شود.

پرسپولیس 3 - شارجه صفر (دقیقه 44: وحید امیری): حمله همه جانبه پرسپولیس با ارسال زمینی نعمتی شکل گرفت و به سرلک رسید که او توپ را در اختیار پهلوان قرار داد تا این بازیکن ارسال چیپ زیبایی به محوطه 6 قدم بفرستد و وحید امیری با ضربه سر گل سوم تیمش را به ثمر رساند.

پرسپولیس 4 - شارجه صفر (دقیقه 1+90: مهدی عبدی): سانتر امید عالیشاه از جناح چپ زمین را آرمان رمضانی با ضربه پشت سر به مهدی عبدی رساند تا این مهاجم تعویضی با شوت روی پا گل چهارم پرسپولیس را بزند.

 

 

حواشی مسابقه:

* یحیی گل محمدی و عبدالعزیز الیاسی سرمربی الشارجه پیش از شروع بازی برخورد گرمی با یکدیگر داشتند و لحظاتی به صحبت با هم پرداختند.

* ناظر بازی پیش از شروع بازی وسواس خاصی برای بررسی شماره پیراهن و کارت بازی بازیکنان داشت و در دو مرحله این موضوع را بررسی کرد.

* ژاوی هرناندز، سرمربی اسپانیایی السد قطر بعد از اتمام دیدار تیمش در استادیوم باقی مانده و از روی سکوها شاهد نمایش دو تیم پرسپولیس و الشارجه است.

* شجاع خلیل زاده در زمان عکس تیمی ابتدای بازی از بازیکنان خواست تا ژست جالبی بگیرند و به شکل باستانی کاران این تصویر ثبت شد.

* اعضای فنی و کادر تدارکات تیم که در سکوها حاضر شده اند، با تشویق جالب توجه خود به بازیکنان داخل زمین پرسپولیس روحیه می‌دهند تا خلا حضور هواداران کمتر به چشم بیاید.

 

* تمامی صندلی های نیمکت و سکوها بعد از بازی سپاهان کاملا ضدعفونی شد و در اختیار پرسپولیس و الشارجه قرار گرفت.

 

پرسپولیس الشارجه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر